Kredyt dla zadłużonych

Jest wiele informacji na temat kredytów dla zadłużonych osób, które chwytają się brzytwy wręcz aby spłacić kredyt czy pożyczkę za pomocą kredytów bez BIK, czy konsolidacyjnych.
Oferty kredytowe przeznaczone dla osób zadłużonych równie skrupulatnie są przedstawione i badane z wnioskiem kredytobiorcy w bankach gdzie udzielany jest kredyt gotówkowy czy pożyczka z uwzględnieniem biku i historii kredytobiorcy w spłacie pożyczki wcześniej zaciągniętej.

Kredyt dla zadłużonych

Takie rozwiązanie banku pozwala wielu ludziom odzyskać wiarę w siebie kiedy to mogą otrzymać kolejną pożyczkę na spłatę poprzedniej, rzadko jednak takie rozwiązanie kończy się na jednej czy dwóch pożyczkach, należy uważać aby nie wpaść w pętlę kredytową, gdzie udzielany kredyt na nasze zadłużenie jest kolejny raz bez skutku w postaci zmniejszenia zadłużenia bo o to przecież chodzi. Wiele osób codziennie poszukujących kolejnej możliwości zawarcia pożyczki trafia na oferty banków które udzielą pożyczki na krótki termin, należy jednak zwrócić uwagę na daną pożyczkę pod kontem opłacalności, najlepiej jest skorzystać z porównania kredytów dostępnych w internecie.

37 myśli nt. „Kredyt dla zadłużonych

 1. giza

  chciałam 200 000 w PKF. SKARBIEC a dostałam 140 000 bo powiedzieli mi że mam niską wartość hipoteki, ale się wkurzyłam

 2. paula

  poszukuje instytucji która udzieli mi kredytu 30000 nie jestem w biku ale mam spóżninie z jedną ratą i nigdzie nie chcą mi dać.Ludzie może znacie bank lub instytucje poza bankową która mi udzieli tego kredytu?

 3. Grazka

  poszukuje instytucji która udzieli mi kredytu 30000 z okresem spłaty na 5 lat.Przeznaczenie0 na spłatę kredytów. Płacę raty w 5 bankach i po prostu jest to za duże obciążenie . chciała bym uzyskać kredyt i płacić jedną realną ratę. Mam problemy ze spłatą i na pewno jestem w BIK.Ludzie może znacie bank lub instytucje poza bankową która mi udzieli tego kredytu? Jestem w stanie płacić raty miesięcznie ok 700 zł .
  Proszę o pomoc .

 4. ŁÓDŻ ALEKSANDRA

  pilnie poszukuję 1500zł na spłacenie komornika 700zł oraz zapłacenie 600zł by spłacić czesne za kierunek farmacji.
  Po roku własnie otrzymałam grożby od firmy windykacyjnej.
  Proszę o pomoc naprawdę nie mam na spłatę tych długów.

 5. Lublin Roman

  Chcę zaciągnąć kredyt w wysokośi 90 do 100 tys zł na spłatę moich wszystkich zobowiązań na długi okres kredytowania. Mam stałą pracę, ale jestem koszmarnie przekredytowany, dochód netto 1600 zł. Czy ktoś może coś zaproponować z takimi warunkami?

 6. Bielsk Podlaski, Jerzy

  Potrzebuje kredytu lub pożyczki od 12 do 15 tys zl aby powstrzymać ewentualne działania windykacyjne banków gdzie mam duże zaciągnięte kredyty lecz na razie nie mam komornika a chciałbym uniknąć. Mam emeryturę mundurową 2300 zł i od 25,04.2011 jako kierowca na trasach międzynarodowych na umowie 1000 zł i nieoficjalnie plus nie mniej niż 2500 zl. Potrzebuję szybko gotówki!!!

 7. Ruda Śl. Maria

  Potrzebuje 40.000zł pożyczki, na spłatę innych kredytów. Prowadzę działalność gospodarczą. Z uwagi na jej rozbudowę w dokumentach dotychczas wykazuję straty, ale nie mam żadnych
  zadłużeń w opłatach.

 8. LEGNICA Ania

  Witam, potrzebuję na spłatę zaległości, mam komornika, bardzo ciężką sytuację, ale mogę spłacać po 500
  BARDZO PROSZE O POMOC

 9. Ostrołęka Grażyna

  Witam,popadłam w spiralę zadłużenia i mam komornika.Czy ktoś udzieliłby mi pożyczki w wys.50.000 zł na spłatę starych zobowiązań? Mam stałą pracę i mogę spłacać 1.300 zł miesięcznie.
  Bardzo proszę o pomoc.

 10. Białystok Ulka

  Potrzebuję 16000 zł. Chcę się pozbyć starych długów i spłaca jeden. Umowa o pracę na stałe ok 2000 netto. Do tej pory nie miałam problemów ze spłatami rat. Mogę płacić miesięcznie ok 600-700zł

 11. Tomaszow-Maz.Bozena

  potrzebuje pilnie pożyczki 7000.mogę spłacać w niskich ratach ponieważ mam problemy finansowe.pracuje mam umowę na czas nieokreślony.mój maż tez pracuje jesteśmy sami.

 12. Police-Anna

  Pilnie potrzebuję 35000 na spłatę kredytu który przestał płacić były małżonek,ja jestem poręczycielem,chcę spłacić kredyt żeby uniknąć komornika i złożyć pozew byłemu mężowi,mam pracę na czas nieokreślony ,na etat,moje zarobki wynoszą ok.1300 netto,jestem w stanie płacić 500 zł miesięcznie.Proszę o pomoc.

 13. Lodz -Marianna

  Mam bardzo dużo długów pozostałych po wspólniku ,zatykanie dziur nic nie daje muszę to zakończyć bo odsetki i koszty mnie niszczą i nie mogę z tego wyjść.Jeżeli to możliwe to proszę o pomoc.

 14. Klaudia Warszawa

  witam. Kilka miesięcy temu straciłam pracę i niestety moja płynność finansowa, a zarazem spłata kredytu troszkę się pokręciła.Teraz pracuje chciałam skorzystać z kredytu konsolidacyjnego ale niestety wiszę w BIK-u potrzebuje ok 25 tysięcy.pozdrawiam i proszę o pomoc

 15. Anna

  Witam. Pilnie potrzebuję pożyczki w wysokości 30.000zł na spłatę zaległych kredytów. Pracuję na czas nieokreślony. Czy można mi pomóc.

 16. Nowy Sącz Józef

  Witam.Pilnie potrzebuję pożyczki w wysokości 250.000tys.na spłatę wszystkich zobowiązań w kilku bankach na długi okres kredytowania mam stałą pracę dochód netto 1890zł. Proszę o pomoc.

 17. Piła, david

  Wita potrzebuje jak najszybciej 3tys zł. Jestem w BIK bo miałem wiele kredytów i zdarzały się spóźnienia dlatego nie mogę dostać kredytu. Pomóżcie

 18. sanok samanta

  pilnie potrzebuje pożyczki aby spłacić komornika dziesięć tysięcy obecnie jestem na urlopie macierzyńskim jestem w stanie spłacać 200zl miesięcznie ponieważ mam troje dzieci. proszę o pomoc

 19. jolanta

  ludzie to wszystko ściema jak się mam komornika to już wam nikt nie pomoże jedynie cud nasz możne uratować banki nie pomogą za żadne skarby świata jeszcze bardziej człowieka pakują w długi bo doliczają sobie niesamowite odsetki

 20. Jelenia Góra Anna

  Pilnie potrzebujemy pożyczki w wysokości 150000 na spłatę zaciągniętych kredytów jesteśmy w BIK kilka miesięcy temu miałam wypadek w pracy i tak zaczęły się nasze problemy finansowe jesteśmy w stanie spłacać co miesiąc kwotę do 2000zł.proszę o pomoc

 21. Krościenko n/D Iza

  Potrzebujemy ok.35000 . Chcemy spłacić banki i mieć tylko jedn ą ratę , a nie pięć. Straciłam pracę i jest mi ciężko , mąż co tydzień dostaje tygodniówkę i po prostu nie daję rady na bieżąco wszystkiego spłacać. Proszę o pomoc. Wszystkie kredyty są na mnie i w tym tkwi problem. Bank wie że jestem bez pracy i teraz co chwilę mam telefon jak się spóźnię nawet kilka dni. Pomocy proszę!!!

 22. Sępólno kraj.Asia

  POTRZEBUJĘ OK 15000,SZUKAM PRACY I MAM PROBLEMY FINANSOWE SAMA UTRZYMUJĘ DWOJE DZIECI,MOGĘ SPŁACAĆ PO 200ZŁ.MIESIĘCZNIE PRZEZ DŁUGI OKRES.PROSZĘ O POMOC TO POZWOLI POSPŁACAĆ MOJE ZADŁUŻENIA I SPOKOJNIE ŻYĆ I SPŁACAĆ

 23. Łódź Mariusz

  Pilnie potrzebuję pożyczki w wysokości do 30 000 zł na spłatę zobowiązań.Miesięczne wynagrodzenie to 1600 do 2500 netto.Nie miałem pracy przez ok 8 m-cy dlatego nie byłem w stanie spłacać systematycznie rat .W bankach nie chcą udzielić mi kredytu.Pragnę spłacić te zobowiązania mieć ratę do 700zł m-c i spokojnie żyć.Jeszcze raz proszę o pomoc – wskazówki celem pozbycia się tych zobowiązań.Z Góry Dziękuję.

 24. strzegom jakub

  witam mam bardzo zła sytuacje finansową mam na utrzymaniu zonę i jedno dziecko.strzałem niespodziewanie prace i nie mam jak spłacić swoich kredytów grozi mi komornik miesięczne raty wynoszą 1800zł. mój dochód z pracy dorywczej to 1000 zł.nie jestem w stanie spłacać tak wysokiej raty. proszę o pomoc. dopuszczalna rata dla mnie to 600zł na spłatę tych kredytów potrzebuje 53 tys.Serdecznie proszę o pomoc

 25. marzena Poznan

  potrzebuje pożyczki na spłatę zaległości w kwocie 30.oooo zl wpadłam w spirale długów jestem osoba pracująca i pracuje tez dodatkowo proszę o pomoc

 26. Katowice Asia

  Witam,
  Moja sytuacja jest trochę pogmatwana, więc napiszę krótko.
  Mam dwa kredyty gotówkowe których raty miesięczne to 2.100zł i kredyt hipoteczny 600 CHF. Dawałam sobie radę z tym, ale od kilku lat sukcesywnie pracodawca obniża wynagrodzenie i tak od ok. 2 lat co rok dochody moje spadają o 15.000zł. Na dzień dzisiejszy nie radzę sobie ze spłatami.
  Szukam jakiegoś wyjścia z sytuacji tzn. kredyt ok 180.000zł – miesięcznie mogę spłacać 2.000zł, nie mam nieruchomości na zabezpieczenie, nie mam zdolności kredytowej, BIK czysty.

 27. sroda wlkp Tomasz

  potrzebuje natychmiast 4000tys. na 36=42 miesiące mogę dawać 100-130 miesięcznie

 28. Nysa, Ania

  Witam, chcielibyśmy z mężem spłacić 3 kredyty i zaległości w Urzędzie skarbowym, ze względu na te zaległości nie otrzymamy już kredytu. 40 000 by pozwoliło stanąć nam na nogi. Mąż prowadzi działalność w branży budowlanej, jesteśmy w stanie 1000zł miesięcznie spłacać. Bardzo proszę o pomoc, kto wie może to kiedyś my będziemy mogli pomóc komuś. Pozdrawiam:)

 29. Gorlice grzegorz

  mam kredyt w eurobanku zostało mi 32000 i właśnie tracę prace rata jest po 900 zł .czy można coś z tym zrobić .proszę o pomoc

 30. asia 0pole

  szanowne państwo mam dwoje dzieci jestem samotną matką też mam komorników i co siedziałam na internecie szukałam też rozważania i nie ma takiego banku i ludzi którzy mogli by pomóc takim ludziom jak my po prostu to tylko w Polsce ludziom dają tak żyć . uszanowanie dla wszystkich z problemami

 31. Paweł Strzelin

  Witam szukam instytucji lub osoby która mogła by mi udzielić pożyczki w wysokości 20 tys. zł na spłatę moich zobowiązań obecnie żaden z banków nie chce mi udzielić pożyczki , posiadam stałą pracę na czas nieokreślony dochód netto 2900-3000zł. Posiadam wpis w KRD , lecz nie jestem tego w stanie spłacić ledwo daje rade ze spłatami bieżącymi , na niektórych zobowiązaniach mam już znaczne opóźnienia . Proszę o pomoc.

 32. maciej czestochowa

  witam. mam zadłużenie u komornika10tys. plus karta kredytowa 2.tys. umowa kierownicza na czas nieokreślony 3.500brutto komornik odciąga 950zl miesięcznie. czy jest ktoś w stanie mi pomoc bardzo pilne potrzebna gotówka w wysokości 15tys. mogę spłacać 500 miesięcznie.

 33. Maja Zamość

  Potrzebuję pożyczki ok 50 000 zł na spłatę moich zobowiązań .Mam dochody z działalności,ale obecnie mały zastój.Nie mogę dostać kredytu w banku bo nie mam zapłaconego ZUS-u.Proszę o radę.

 34. boguslaw76

  Witam,jak wielu tutaj piszących mam poważny kłopot ze spłata zadłużeń.Potrzebuję pożyczyć 30 tys. zł.Obecnie jestem emerytem mundurowym,od połowy sierpnia będę pracował na etacie w sferze budżetowej a oprócz tego prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą.Niestety bank odmawia mi wzięcia pożyczki, gdyż posiadam już kilka pożyczek w bankach.Pragnę pożyczyć 30 tys. na spłatę tych wszystkich pożyczek.Jestem w 100 % wypłacalny ,posiadam działkę rolną ,która może być ewentualnym zastawem pod pożyczkę.Bardzo proszę o pomoc.

 35. wałbrzych agnieszka

  Witam! mam problem mam komornika na wypłacie a tu puka następny potrzebuję pilnie 15000 na trzy lata . Proszę o pomoc!

 36. dana bogatynia

  Witam bardzo proszę o pomoc potrzebuje pożyczki bez BIK najlepiej online około 2800-3000 zł na raty żeby rata wynosiła maksymalnie 120zl na spłatę chwilówek sytuacja mnie zmusiła by je wziąć .Nie mam stałych dochodów otrzymuje alimenty plus zasiłek socjalny razem około 1200zl minus 150zl to koszty jakie ponoszę mam dwoje dzieci mieszkam u rodziców za parę dni mija termin spłaty a kolejne przedłużanie spłaty to tylko dodatkowe koszty. Błagam o pomoc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *