Dofinansowanie dla nowych firm

Dofinansowanie dla nowych firm stanowi bardzo duże wsparcie przy starcie powstania działalności gospodarczej. Jeśli chcemy starać się o dotacje z UE na naszą działalność gospodarcza, aby nasz biznes – często pierwszy interes, miał pieniądze na początku działalności na tzw rozruch, bądź doinwestowanie naszego pomysłu.
Dofinansowanie dla nowych firm przebiega tak samo przynajmniej w wielu jak nie większości projektów dotacji z UE jak w przypadku wielu firm które istnieją już na rynku od pewnego czasu.

Dofinansowanie dla nowych firmDofinansowanie dla firm stanowi atut w postaci zmniejszenia ryzyka wypadnięcia z rynku w którym firma prosperuje, tzn pierwszy najtrudniejszy rok, prowadzenia działalności jest zabezpieczony z dofinansowania, pierwszy rok jest jednym z najtrudniejszych momentów zdobywania kontrahentów, kontaktów biznesowych.

Warto starać się o dofinansowanie dla firm z funduszy europejskich wspierających dobre projekty biznesowe.

3 myśli nt. „Dofinansowanie dla nowych firm

 1. GLIWICE RAFAŁ

  WITAM potrzebuje 10.000 zł na dokończenie remontu mieszkania i spłatę zadłużenia.Zacząłem prowadzić działalność ale by bank udzielił mi kredytu musiałbym prowadzić działalność minimum rok czasu. Proszę o pomoc

 2. PODDĘBICE ANETA

  MAM DZIAŁALNOŚĆ OD NIECAŁEGO M-CE I CHCE DOSTAĆ KREDYT 10000ZŁ NA TOWAR Z NIEMIEC POSIADAM SAMOCHÓD DOSTAWCZY KTÓRY MOGĘ DAĆ POD ZASTAW

 3. Waszawa Iza

  Puszkuje firmy do napisania projektu unijnego 9.1.1
  oraz pozyskanie kredytu 150000

Możliwość komentowania jest wyłączona.