Dofinansowanie dla nowych firm

Dofinansowanie dla nowych firm stanowi bardzo duże wsparcie przy starcie powstania działalności gospodarczej. Jeśli chcemy starać się o dotacje z UE na naszą działalność gospodarcza, aby nasz biznes – często pierwszy interes, miał pieniądze na początku działalności na tzw rozruch, bądź doinwestowanie naszego pomysłu.
Dofinansowanie dla nowych firm przebiega tak samo przynajmniej w wielu jak nie większości projektów dotacji z UE jak w przypadku wielu firm które istnieją już na rynku od pewnego czasu.

Dofinansowanie dla nowych firmDofinansowanie dla firm stanowi atut w postaci zmniejszenia ryzyka wypadnięcia z rynku w którym firma prosperuje, tzn pierwszy najtrudniejszy rok, prowadzenia działalności jest zabezpieczony z dofinansowania, pierwszy rok jest jednym z najtrudniejszych momentów zdobywania kontrahentów, kontaktów biznesowych.

Warto starać się o dofinansowanie dla firm z funduszy europejskich wspierających dobre projekty biznesowe.

3 myśli nt. „Dofinansowanie dla nowych firm

 1. GLIWICE RAFAŁ

  WITAM potrzebuje 10.000 zł na dokończenie remontu mieszkania i spłatę zadłużenia.Zacząłem prowadzić działalność ale by bank udzielił mi kredytu musiałbym prowadzić działalność minimum rok czasu. Proszę o pomoc

 2. PODDĘBICE ANETA

  MAM DZIAŁALNOŚĆ OD NIECAŁEGO M-CE I CHCE DOSTAĆ KREDYT 10000ZŁ NA TOWAR Z NIEMIEC POSIADAM SAMOCHÓD DOSTAWCZY KTÓRY MOGĘ DAĆ POD ZASTAW

 3. Waszawa Iza

  Puszkuje firmy do napisania projektu unijnego 9.1.1
  oraz pozyskanie kredytu 150000

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *