Bez dochodu – Kredyt , pożyczka na oświadczenie na dowód

Wydawać by się mogło, że słowa kredyt i dochody są ze sobą dość ściśle powiązane. Zwykle ludzie są zdania, że jeśli dana osoba ma stałe dochody, może otrzymać kredyt. Oczywiście jest to jak najbardziej prawda. Jednak w dzisiejszych czasach banki i instytucje pozabankowe wyszły z inicjatywą do ludzi oferując kredyt bez dochodów, o którym dawniej można było tylko pomarzyć. Tak naprawdę, chociaż niektórzy twierdzą inaczej, kredyty tego rodzaju i wiele innych do niego podobnych niestety nie będzie rozwiązać wszystkich problemów człowieka. Powinniśmy wiedzieć, że czasem zaciągnięcie takiego kredytu wiąże się z jeszcze większymi kłopotami. Kredyt bez dochodów brzmi całkiem kusząco, ale jaką pewność taka instytucja będzie miała, że kredytobiorca spłaci go w całości, bądź chociaż częściowo.

Bez dochodu - Kredyt , pożyczka na oświadczenie na dowód

Tak naprawdę to żadną. Dlatego kredyty niby bez dochodów wymagają spełnienia innych równie ważnych warunków, które nie wszystkim osobom nie mającym żadnych dochodów będą mogły być udzielone.

Do jednego z wielu warunków należy oczywiście okazanie dowodu, który potwierdzi bezproblemowe opłacanie bieżących rachunków. Wówczas osoba udzielająca kredytu widzi, że kredytobiorca ma jakieś środki, ponieważ jest wstanie dokonać wszelkich opłat w terminie. Są jednak też takie sytuacje, kiedy to instytucja zaufa kredytobiorcy, później okazuje się, że nie spłaca on kredytu w terminie i zgodnie z warunkami zawartymi w umowie.

Dlatego instytucje muszą się w pewien sposób zabezpieczać. Zabezpieczeniem tym jest oczywiście wysokie ubezpieczenie takiego kredytu. Przecież instytucje pozabankowe jak i banki nie mogą sobie pozwolić na straty. W związku z tym kredytobiorca musi także spłacić rozłożone w ratach ubezpieczenie. Ponadto doliczane są również inne kwoty, które również muszą być przez niego spłacone.

Tak więc zliczając to wszystko, kredyt bez dochodów wcale nie jest tak opłacalny jak mogłoby się wydawać na samym początku. Niewątpliwie kredyt ten jest jednym z najdroższych kredytów istniejących na naszym rynku. Taki kredyt bez dochodów często oferowany jest w aglomeracjach, jednak również z pewnością znajdziemy coś dla siebie w internecie, jeśli dobrze poszukamy z pewnością znajdziemy oferty kredytów bez dochodów.

25 myśli nt. „Bez dochodu – Kredyt , pożyczka na oświadczenie na dowód

 1. Natalia

  Witam mam 21 lat pracuje i studiuje razem z chłopakiem potrzebujemy pożyczki 5000zł na okres 36 miesięcy lub mniej. Z powodu wieku i umowy zlecenie nie możemy dostać w banku pożyczki. Proszę o kontakt @ ludzi z Poznania lub okolic

 2. Raciborowice Górne Aneta

  Mam problem z wzięciem kredytu.Jestem na rencie powypadkowej i wynosi ona niecałe 600 zł .Z tego powodu nie mam zdolności kredytowej w żadnym banku.Mimo to spłacam bez problemu kartę kredytową marketu i raty za pralkę.Chciałabym wziąć kredyt na spłatę tych zadłużeń i na zakup kuchenki i garnków na indukcję.Potrzebuję ok 4500zł na 24 lub 30 miesięcy i jestem w stanie spłacać ok 200-230 zł miesięcznie .Mam w domu zepsutą kuchenkę i bardzo zniszczone garnki.Kuchenkę pewnie na raty bym dostała,niestety garnków nie a poza tym chcę mieć jeden kredyt a nie kilka.Pomocy!!!

 3. Wołomin Emilia

  Witam jestem już w biku i na czarnej liście u komornika na dzień dzisiejszy nikt nie potrafi nam pomóc .Dług mój wynosi około 30 tyś prubowaliśmy wszędzie ale w naszym kraju chyba takim ludziom nie udziela się pomocy tylko ich wyklucza ze społeczeństwa .Jestem z Wołomina. mąż pracuje na pół etatu a ja nie pracuje jak ktoś wyciągnął by pomocną rękę do nas to na pewno udało by nam się pozbierać i nie dawać zarabiać naszym komornikom.pozdrawiam.emilka

 4. Pruszków Honorata

  Potrzebuje pilnie ok.20tyś na spłatę zobowiązań mogę spłacać po 400zł miesięcznie szukam pomocy na jakieś 1,5 roku
  jako zabezpieczenie weksel ,proszę tylko poważne odpowiedzi dziękuję

 5. Katowice Krystian

  Witam potrzebuje 2 tyś pozyczki spłata do dogadania sie pracuje na kopalni stały dochód

 6. Opole Łukasz

  Witam! Potrzebuje kwotę 10 000 – 20 000 zł na otworzenie swojej działalności. Z racji tego, że dotacji w tym roku jest bardzo mało, a zależy mi na czasie, chcę te pieniądze pożyczyć. Z racji nie zapłaconych w terminie 2 rachunków za telefon komórkowy trafiłem na ‚czarną listę’ i mam kłopot z przyznaniem mi przez bank, w którym posiadam konto chociażby karty kredytowej. Czy jest jakaś instytucja która może mi pomóc rozwiązać mój problem bez zastawów hipotecznych (gdyż takowych nie posiadam), bez gwarancji poręczycieli i umowy o pracę (gdyż jestem pracownikiem z nieudokumentowanym statusem zatrudnienia…)

 7. Przemek Jaworzno

  Witam mam komornika i potrzebuje z 100tys zl na splate kredytow a stalo sie tak ze mnie zwolnili z pracy i dosc dlugo nie pracowalem a teraz pracuje panstwowo w MPWiK Jaworzno robota stala i potrzebuje wyjsc na prosta prosilbym o pomoc jesli jest jakas pomoc dla takich osob bede bardzo wdzieczny

 8. Szczecin Lucyna

  Witam, Potrzebuję kwotę 3000 -5000,na krótki okres do 6 m-cy,
  jestem osobą bezrobotną , wiec nie mam szans na otrzymanie kredytu w banku.

 9. Pabianice Katarzyna

  Witam.Mam ok 90tys.zadłuzenia u komornika.Próbowałam”dogadac”się z bankiem,lecz nie udało sie i zadłuzenie jest juz u komornika.Chcę spłacic te kwotę,lecz nie moge znależć rozwiazania..Prowadze działalnośc i chciałabym rozłozyc kwote na maksymalną ilośc rat..Bardzo Proszę o pomoc…

 10. Grazyna Wroclaw

  Potrzebuje szybko pozyczyc 20000 Pln.Stracilam plynnosc finansowa i pilnie potrzebuje gotowki przez przeklamanie w BIK nie moge nic zalatwic.Sprawa jest w toku wyjasniania ale to niestety dlugo potrwa.Pomozcie. Pozdrawiam

 11. Angela Słupsk

  Witam, mam 24 lata i potrzebuje pożyczki lub kredytu na spłatę innej pożyczki, proszę o pomoc.

 12. Izabela

  Witam pilnie potrzebuję 3000zł na kasę fiskalną bo mi zabrakło a nikt młodym przedsiębiorcom nie chce udzielić pożyczki.

 13. Krzeszowice Ryszard

  Witam jestem już w Biku i na czarnej liście u komornika na dzień dzisiejszy nikt nie potrafi nam pomóc .Dług mój wynosi około 150 tyś próbowaliśmy wszędzie szukać pomocy. Ja jestem emerytowanym górnikiem a żona pracuje w systemie 2 na 2. prosimy o kontakt. pozdrawiam

 14. Witek

  Potrzebuję pilnie gotówki na spłatę innych zobowiązań, banki odmawiają mi konsolidacji

 15. ostrow maz beata

  potrzebuje pożyczki 1000 zł mam tylko zasiłek pielęgnacyjny muszę spłacić pożyczkę

 16. Wrocław Grażyna

  potrzebuje pożyczki na spłatę moich kredytów i komornika ale niestety w tym momencie jestem osoba bezrobotna lecz mam już pewna pracę od 1 marca tego roku czy dostane kredyt?? proszę o informacje

 17. PRZEMEK, SZCZECIN

  Dzień dobry!!! Czy mógłby mi ktoś pomóc, potrzebuje 3000 zł na 12 m-cy. pieniądze te będą przeznaczone na wyprawkę dla mojej córci, która ma się urodzić za miesiąc. Zarabiam za mało żeby wszystko utrzymać!! Postaram się oddać z nawiązką. Proszę o jakieś namiary, z góry dziękuje!!!

 18. Grzegorz Świdnica

  Witam. Potrzebuje 2000zl pilnie.. jestem młodym tata który nie ma jeszcze zdolności kredytowej a potrzebuje pilnie gotówki z góry dziękuje!!!

 19. MONIKA RADOMSKO

  Wpadłam w kłopoty finansowe jestem w BIK i mam komornika potrzebuje 40000 zł na spłatę proszę pomóżcie

 20. Anna Trzebiatów

  Witam potrzebuję pilnie pożyczki w kwocie 10.000 zł ,proszę o pomoc lub wiadomość kto może mi pomóc

 21. monika112244

  Mam problem muszę spłacić pożyczkę z Provident i potrzebuje jak najszybciej spłacić proszę o kontakt na maile pozdrawiam i mam 21 lat chciałabym wziąć pożyczkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *