Bank PKO BP chcąc sprostać zapotrzebowaniu małych i średnich przedsiębiorstw na zapotrzebowanie ofert kredytowych pojawiły się więc dwa nowe produkty Banku PKO BP dla małych i średnich firm jest to – Kredyt Obrotowy MSP oraz Kredyt Inwestycyjny MSP. Jak podaje prasa, dzięki systemowi który został wdrożony aby oceniać zdolność kredytową, dobry kredyt można uzyskać w ciągu jednego dnia, na firmę oczywiście._MG_4183

Jeśli firma ma problemy z bieżącymi wydatkami i inwestycjami, może sobie pozwolić na taki kredyt w banku, właśnie po to on powstał, aby firma mogła się rozwijać i nie miała zatorów finansowych potrzebuje gotówki szybko, takim rozwiązaniem dysponuje właśnie PKO BP gdzie kredyt na firmę można otrzymać w 24 godziny, to jaki kredyt nam zostanie przyznany ( obrotowy bądź inwestycyjny kredyt) zadecyduje Bank. Młode firmy które pojawiły się na rynku, mogę również otrzymać taki kredyt.

Categories: Pożyczka

Wojciech

Jestem uczestnikiem wielu forum internetowych , Doświadczenie w zadłużaniu ;) jak każdy - mam swoje kredyty czasami mam problemy z kasą . Jak każdy chyba .

  • Koszalin Krzysztof

    Interesuje mnie kredyt dla firm bez BIK gdzie mam szanse jakiekolwiek?