Który bank – jaka pożyczka jaki kredyt gdzie dostane kredyt , gdzie otrzymam pożyczkę te i wiele innych pytań zadajemy sobie sami. Obecnie, kiedy ceny chociażby podstawowych produktów niezbędnych do życia drożeją, a nam brakuje niestety gotówki. Nie możemy sobie ich odmówić, bo wiadomo, trzeba jakoś żyć. Miesięczne rachunki takie chociażby jak prąd, gaz czy woda są wręcz konieczne. Zapewne z tego powodu niejednemu przydałaby się szybka pożyczka pozabankowa. Kilka słów wyjaśnienia, ustalenie szczegółów, podpisanie umowy i pieniądze gotowe. Nie zajmie to dużo czasu, a gotówkę można wydać na dowolny cel.

Pożyczki pozabankowe bez bikJeśli ktoś ma ochotę może opłacić wszystkie rachunki. Jednak najczęściej pożyczka zaciągana jest w bardziej ważniejszych i raczej nieprzewidzianych sytuacjach. Często postanawiamy pożyczyć gotówkę od znajomych czy rodziny i to w tak trudnych sytuacjach zazwyczaj idziemy właśnie do nich po pomoc. Ale czasem i oni mogą mieć problemy finansowe tak jak inni.  Nie będą więc wstanie nam pomóc. Pozostaje nam jedynie szybka pożyczka pozabankowa. Kiedy mamy jakieś długi, bądź po prostu najzwyczajniej w świecie potrzebujemy pieniędzy, musimy wybrać opcję firmy pozabankowej. Starając się o takie zobowiązanie, w pierwszej kolejności wybieramy bank.

On z kolei twierdzi, że nie spełniamy warunków, że nie możemy otrzymać pieniędzy. Postanawiamy więc udać się do firmy pozabankowej. I tam ku naszemu zaskoczeniu otrzymujemy pozytywną odpowiedź. Tak przebiega szybkie załatwienie pożyczki. Zero jakichkolwiek trudności. Każdy by tak chciał i w zasadzie każdy tak może. Jeżeli brakuje ci pieniędzy, szybka pożyczka pozabankowa czeka na ciebie, a uprzejmy przedstawiciel firmy finansowej zapewne chętnie podpisze z tobą umowę. Z daną ofertą pożyczkową powiązane są jeszcze inne korzystne cechy. Od jakiegoś czasu, by klienci mogli zaciągać pożyczki w komforcie i całkowitym skupieniu, firmy pozabankowe uznały, że szybka pożyczka pozabankowa może być świadczona również przez Internet. Skusiła się na nią spora liczba ludzi. Na pewno będą też kolejni chętni potrzebujący wsparcia na odległość.

Nasze potrzeby stają się coraz większe. A tu jakiś nowy ciuszek, a tu dziecko coś potrzebuje, czy to niespodziewana awaria pralki, a może wakacje dla całej rodziny. Jak pogodzić te wszystkie zachcianki gdy domowy budżet świeci pustkami?

Jednym z coraz bardziej popularnych sposobów na problemy finansowe są pożyczki pozabankowe. W ostatnich latach stały się one prawdziwym fenomenem, nie tylko w Polsce, ale także w Europie, jak i na całym świecie. Ich wysokie zainteresowanie związane jest przede wszystkim z łatwością i szybkością ich dostępu.

O kredyt pozabankowy może starać się praktyczne każdy z nas. Nie powinniśmy się obawiać, że instytucję udzielające takich pożyczek odmówią nam pomocy. Jednym z głównych kryteriów przydzielana kredytów jest ukończenie 18 roku życia, a co za tym idzie posiadanie dowodu osobistego. W niektórych organizacjach mogą nas jeszcze poprosić o dokument potwierdzający obywatelstwo polskie.

Firmy te zabezpieczają się w ten sposób przed problemami związanymi ze zwrotem należności przez klientów. Związane to jest z zapisem w konstytucji praw dotyczących obywateli Rzeczpospolitej.
Kolejnym plusem takich pożyczek jest fakt, iż można je zaciągnąć nawet gdy widniejemy w rejestrze dłużników. Nawet gdy nie mamy zdolności kredytowej lub też bank odmawia nam udzielania kolejnej pożyczki możemy wybrnąć z trudnej sytuacji właśnie poprzez pożyczki pozabankowe.
Jak widać firmy oferujące nam tego typu pomoc nie stawiają wysokich wymagań i praktycznie każdemu z nas, w każdym momencie są wstanie pomóc. Nie można jednak myśleć, że jak łatwo nam to przyszło tak samo łatwo będzie nam to spłacić. Przed zaciągnięciem takiej pożyczki należy dokładnie zapoznać się z umowami i wysokościami rat aby nie popaść w tarapaty finansowe.

Co wiec należy zrobić chcąc szybko otrzymać sporą gotówkę? Tak naprawdę nie musimy wyjść z domu. Coraz więcej organizacji oferujących pożyczki pozabankowe przyznaje swoim klientom kredyt w 15 min, tylko za pośrednictwem Internetu.
Na naszym rynku istnieją, również firmy, które dowożą gotówkę do domu i właśnie tam sporządzana jest ostateczna umowa.
Można się, także spotkać z możliwością załatwiania formalności kredytowych za pośrednictwem infolinii. Tam krok po kroku dostajemy informacje dotyczące całego przebiegu przyznania nam kredytu.
Wszystkie możliwości załatwienia gotówki nie wychodząc z domu, na pewno są wygodne ale czy na pewno bezpieczne? Na to pytanie nie można odpowiedzieć, gdyż wszystko zależy od naszej uwagi i ostrożności.
Jednak chcąc spać spokojnie i dopilnować wszystkich formalności dokładniej polecam osobiste pójście do firmy, która udziela kredytów pozabankowych.

Jednak wszystko nie wygląda tak kolorowo jak to się może wydawać. Jedną z największych wad tego typu usług jest wysokie oprocentowanie oraz wysoka prowizja pobierana przez firmę. Często, także oprocentowanie jest do 100% wyższe niż w tradycyjnych bankach.

Nie dajmy się więc zwieść obietnicą firm,  lecz racjonalnie przemyślmy wzięcie kredytu pozabankowego. Takie podejście do sprawy umożliwi nam odpowiednie podjecie decyzji, i starajmy się  brać kredyt czy pożyczkę bez żadnej presji , czasu czy osoby, bądź jakiegokolwiek bodźca.

Zapisz

Categories: Pożyczka

Wojciech

Jestem uczestnikiem wielu forum internetowych , Doświadczenie w zadłużaniu ;) jak każdy - mam swoje kredyty czasami mam problemy z kasą . Jak każdy chyba .

 • Łódż Romana

  Potrzebuję pilnie 60000zl na oddłużenie komornicze i windykacyjne . Umowa notarialna lub na weksel . Jestem w stanie spłacać do 1000zl miesięcznie

 • Przeworsk Jacek

  Witam.Prowadzę od niedawna działalność gospodarczą.Wygrałem właśnie przetarg,ale może nie starczyć mi paliwa na wywiązania się z umowy.Potrzebuję pozabankowej pożyczki w kwocie 5.000zł na okres 12 m-c.Poważne oferty.Pozdrawiam.

 • Ustka Magdalena

  potrzebuje pilnie pożyczki 5 tysięcy niedługo będę mieć komornika muszę szybko spłacić 4,5 tysiąca .500zł potrzebuje na przeżycie ponieważ zaczynam prace za tydzień i nie wiem jak przeżyje wyplata dopiero za miesiąc a tu wszystko się wali proszę o pomoc mam 2 córeczki ,nie mogę po nocach spać .Nie Chce być w jakimś BIK-u ani robić sobie kłopotów zaczynam prace i chcę zacząć od nowa proszę pomóżcie;p

 • Trąbki Tomasz

  Potrzebuje 60000 na spłatę kredytów ponieważ obecne raty są dla mnie za wysokie

 • koło halina

  witam bardzo potrzebna pożyczka na spłatę komornika i innych kredytów w wysokości . 100 tys. Umowa o prace czas nieokreślony Mogę płacić miesięcznie 1200 zł. Zabezpieczenie weksel umowa cywilno-prawna.

 • Warszawa Anna

  Witam
  Potrzebuje pożyczki lub kredytu w wysokości 200 000,00 zł na spłatę wszystkich swoich kredytów . Gdzie już jest komornik.
  Umowa o prace czas nieokreślony. Mogę płacić miesięcznie 1500 zł. Zabezpieczenie weksel umowa.

 • zabrze Lukasz

  Potrzebuje pilnie pożyczki lub kredytu w kwocie 20000 zł na spłatę starych kredytów. Mam umowę o prace na czas nieokreślony i zabezpieczenie weksel umowa cywilno-prawna. Mogę spłacać 800 zł miesięcznie.

 • małgorzata

  szukam kredytu hipotecznego na zakup domu pracuje za granico i nie jestem w stanie przedstawić zaświadczeń proszę o odp

 • Walbrzych Marzena

  Witam.szukam kredytu 80000zl na spłatę komornika.Posiadam umowę o prace na czas nieokreślony mogę spłacać po 1000zl miesięcznie.Proszę o pomoc i odp.

 • Lubliniec Karol

  Pilnie potrzebuje 30 000 na spłatę komornika ,mam stałą prace mogę spłacać do 1000 zł na miesiąc,zabezpieczenie weksel ,umowa.Proszę o odp.

 • Tarnowksie Góry Asia

  Witam!. Pilnie potrzebuję pożyczki na 1000 złotych, na tak zwane „wczoraj”. Spłacę w 4-5 miesiące oddam 1100 złotych.

 • Legionowo Renata

  Witam.Pilnie potrzebuje kredytu w wysokości 200 000,00 zł na spłatę wszystkich swoich kredytów.Mam już komornika na pensji.Mam dwa kredyty,które muszę spłacić już…jestem mężatką i mam 3 trójkę dzieci.Proszę o odpowiedz.Z góry dziękuję.

 • GOSTYŃ KRYSTYNA

  POTRZEBUJE KREDYT W KWOCIE 10.000ZL NA SPŁATĘ KREDYTU.

 • Wrocław Tomasz

  Potrzebuję kredytu, pilne !!! 2000 zł oddam 2500 zł Pozdrawiam Tomasz

 • Lubin Krzysztof

  potrzebuję 30 000 tyś jestem wypłacalny ale mam komornika proszę o pomoc.Dziękuje

 • starachowice piotr

  pilnie potrzebuje 5000tys złotych mogę spłacać po 300zł miesięcznie nie mam zdolności kredytowej ponieważ jestem w BIK i mam komornika ale spłacam go na czas zarabiam 2500tys zł proszę o pomoc

 • Pszczyna Jerzy

  Potrzebuję kredytu 9000 na spłatę kilku zadłużeń proszę o pomoc banki odmawiają bo jestem już w BIK-u ale chciałabym uchronić się przed komornikiem.Dochód miesięczny mam 5000 zł. Pożyczka do czerwca 2012 roku.Pilne

 • Biała Podlaska Beata

  potrzebuje 3000zł na okres 24miesięcy kto mi może pomóc bez pierwszej wpłaty

 • Podkarpackie Monia

  Witam potrzebuję kredytu na spłatę komornika kwota 60 000zł.
  Osoba z którą żyłam na moje konto narobiła długów i nie spłaciłam kredytów które stały na mnie gdy się o tym dowiedziałam było już za późno. samotnie wychowuję niepełnosprawne dziecko z tyt. narządu wzroku jeśli nie znajdę kredytu na długi okres by spłacić komornika to nie będę wstanie w ogóle funkcjonować z dzieckiem. Jestem załamana nie warto było ufać płace słona cenę za naiwność. Dlatego błagam o pomoc mój dochód mc.2200zł netto.Błagam pomóżcie bym mogła stanąć na nogi.

 • Rzeszów Damian

  Witam. Potrzebuje pilnie pożyczki 5 tysięcy zł. zarabiam 1500zł. błagam o pomoc

 • Wieluń Marlena

  Potrzebuje kredyt na spłatę kilku kredytów nie mam zdolności ,

 • Wojtek

  WPADŁAM W PUŁAPKĘ KREDYTOWA LEDWIE WIĄŻE KONIEC Z KOŃCEM CZY JEST JAKIŚ KTOŚ ŻEBY MI POMOC TO ROZWIĄZAĆ POTRZEBUJE 40000 ZL NA CO NAJMNIEJ 10 LAT MAM STALA PRACE DODATKOWO ŁAPIE KAŻDA PRACE NA ZLECENIA I NA CZARNO REMONTY PROSZĘ O POMOC LUB JAKIŚ KONTAKT DO OSOBY KTÓRA WIE JAK TO ROZWIĄZAĆ Z POWAŻANIEM…..JESTEM W BIKU

 • Poznan Adam

  Witam. Potrzebuje pożyczki pozabankowej weksel – umowa notarialna na 200-250 tyś. zł na spłatę komorników.Rata miesięczna 1000-1500.

 • Przemek

  Witam. Prowadzę firmę. Niestety zaczęła ona zarabiać dopiero od września tamtego roku. Potrzebuje pożyczyć 20000. Mogę spłacać 700 zł miesięcznie. Mam trójkę dzieci.

 • Mazury Tomek

  Witam . Potrzebuje pożyczki w kwocie 10.000 tys zł mogę spłacać miesięcznie 500-800 zł przy czym całkowitą splata nastąpi w ciągu 6 miesięcy. Jestem w BIK-u. pozdrawiam

 • częstochowa, krystyna

  Chciałabym uzyskać pożyczkę gotówkową, ale widnieję w BIK , mimo że mam uregulowany już stosunek z bankiem, nie mam możliwości na dzisiejszy dzień uzyskać pożyczki, zwracam się z prośbą o pomoc, w uzyskaniu pożyczki.

  Z poważaniem..

 • Mińsk mazowiecki Łukasz

  Witam mam 18 lat nie mam stałych dochodów i nie posiadam konta w żadnym banku a potrzebuje pilnie pożyczki w wysokości 1500zł raty i oprocentowanie nie ważne. Czy jest taka możliwość. Proszę o jak najszybszą odpowiedź

 • Walbrzych Jadwiga

  Błagam o pomoc potrzebuje 2000 zł na 1 rok bo odetną mi prąd i gaz mam 2 dzieci na utrzymaniu mój dochód to 1300 zł emerytury i 600 zł na dzieci w banku mam zła historie i niedostane kredytu może jakaś oferta pozabankowa pozdrawiam

 • Ewa

  Proszę o pożyczkę 30000 na spłatę bieżących zobowiązań dobrze prosperującej do tej pory firmy.Pożyczkę oddam w ciągu roku z ustalonym wspólnie z pożyczającym zyskiem. Moja prośba jest bardzo pilna. Proszę o kontakt i pożyczkę.Ewa

 • Ełk Grzegorz

  Potrzebuję 50000 na spłatę innych kredytów (mam trzy kredyty). Miesięczna rata wynosi ok 1500 zł. Najchętniej zbiłbym te trzy kredyty do jednej raty wynoszącej poniżej 1000 zł. Jestem samotnym ojcem.

 • mila

  potrzebuje 80 tys na półtora roku mogę spłacać po 5tys co miesiąc pożyczka potwierdzona wekslem

 • Barbara

  Chciałabym dostać kredyt na spłatę komornika i inne długi jestem w Biku czy jest to możliwe

 • Jan Warszawa

  Barbaro nie wiem dokładnie jak przebiega proces przyznawania kredytu z komornikiem ( na spłatę komornika i zadłużeń rozumiem ) ale z pewnością musisz mieć coś co możesz zastawić i to na własność – to i tak nie daje ci gwarancji że dostaniesz taki kredyt. Zazwyczaj jest to zastaw domu/mieszkania/samochodu – wszystko zależy od kwoty ale banki raczej nie chętnie udzielają takich kredytów ale jeśli masz zamiar spróbować to zapytaj w banku nawet telefonicznie .

 • Olsztyn Helena

  Potrzebuję pożyczki w kwocie 15tyś na spłatę długów proszę o szybki kontakt.

 • Tarnobrzeg Anna

  Prósze o pomoc mieszkam sama nie starczało mi na życie wiec mam wzięłam kredyty 2 i chwilówki jestem w rozpaczy nie umiem sobie sama poradzić potrzebuje 6 tys na spłatę i na wyjście na prosto każdy mi odmawia banki jeśli ktoś czyta moja wiadomość proszę wręcz błagam pomoc

 • Anna Wrocław

  potrzebuje POŻYCZKI POZABANKOWEJ BEZ ZAŚWIADCZEŃ Z WROCŁAWIA