Pożyczka pozabankowa

W banku coraz trudniej otrzymać kredyt, który będzie można wydać według własnego uznania i potrzeb. Niestety dość często nie mamy zdolności kredytowych, co uniemożliwia zaciągnięcie kredytu w banku. Ale przecież są jeszcze inne rozwiązania, a jednym z nich jest pożyczka pozabankowa.

Coraz częściej ludzie potrzebują większej ilości pieniędzy . Dzisiaj mają możliwość je otrzymać i to jak się okazuje w prosty sposób. Wystarczy udać się do jednej z firm udzielających kredyty, tak zwanej instytucji pozabankowej.

Pożyczka pozabankowaChcąc skorzystać z oferty nie trzeba zabierać ze sobą zbyt wielu dokumentów. Zaświadczenia o zarobkach czy historia kredytowa raczej nie będą brane pod uwagę. Wystarczy jedynie dowód osobisty, a ten dokument przeważnie posiada każdy przy sobie. Hasła jakie można najczęściej spotkać to szybka pożyczka gotówkowa i tak dalej. Ludzie wówczas widząc łatwy dostęp do gotówki decydują się i idą do instytucji, albo wyrażają chęć zaciągnięcia pożyczki przez Internet. Jednak mimo kuszącej propozycji warto choć przez chwilę zastanowić się czy tego rodzaju pożyczka pozabankowa jest korzystnym rozwiązaniem.

Po dłuższym zastanowieniu można dojść do wniosku, że jednak nie ma w tym żadnych korzyści. Na początku wydaje się, że taka pożyczka to mnóstwo zalet, mało formalności, krótki czas załatwiania. Skoro tylko to można wyczytać z oferty przedstawionej na stronie internetowej instytucji nikt nie myśli o oprocentowaniu, które jest  wysokie. Wówczas kiedy przychodzi czas spłaty, okazuje się, że jednak nie było to właściwe posunięcie.

Owszem pieniądze zostały zdobyte, ale teraz ze spłatą mogą być problemy. Pożyczka pozabankowa jest świetnym rozwiązaniem, które oferuje ludziom gotówkę w szybkim czasie. Pamiętajmy o tym, że musimy spłacać takie pożyczki w terminie inaczej będziemy obciążani dodatkowymi kosztami np za nasze opóźnienia w spłacie pożyczki. Wielu ludzi się o tym przekonało . Jeśli nie wierzymy, zapytajmy ich o to. Na pewno powiedzą co w takich możliwościach jest korzystnego, a co nie.

W banku coraz trudniej jest otrzymać kredyt czy pożyczkę gotówkową, dlatego z pomocą nadchodzą nam firmy pozabankowe które udzielą nam tzw.  „kredytu gotówkowego”  Kredyty które są spłacane w terminie są oczywiście zapisywane jako dobra historia kredytowa , co innego jeśli spóźnimy się ze spłatą  naszej karty kredytowej czy  raty kredytu, – każdemu może przydarzyć się że spóźni się z opłatą – jest to wszystko zapisywane w naszym przebiegu historii naszych „finansów” które mamy do uregulowania. Do tej bazy informacyjnej sięgają banki kiedy ubiegamy się o pożyczkę gotówkową, kredyt gotówkowy – jeśli się bank nie zgodzi możemy starać się ubiegać o pożyczkę gotówkową w firmie udzielającej pożyczki pozabankowe, tam dużo łatwiej jest uzyskać kredyt niż w banku jednak może zdążyć się tak że całkowita kwota spłaty w przypadku  pożyczki pozabankowej jest większa niż miało by to przy kredycie w banku.

38 myśli nt. „Pożyczka pozabankowa

 1. kazimierz

  Mamy z żoną około 50 000 zł do spłaty zaległości.Żona ma ma stałą rentę chorobową,ja prowadzę działalność gospodarczą.Grozi nam komornik.Potrzebuję 80 000tys na spłatę zaległości oraz rozwój firmy.Mam czystą hipotekę o wartości 250 000.Proszę o pomoc.
  Kazimierz

 2. asia pisze

  Pilnie potrzebuje 7tys.zl zapożyczyłam się dość poważnie do tej pory wywiązywałam się z płaceniem rat jednak w styczniu brakło mi teraz luty mam zaległe 2 miesiące próbowałam wziasc kredyt pod hipotekę domu 300tys.jest wart lecz jestem już w biku i nie dostane czy jest ktoś w stanie mi pomoc pracuje na dwóch etatach wszystko zwrócę tylko potrzebuje trochę więcej czasu,bardzo proszę o pomoc

 3. Tadeusz

  Witamy!razem z mężem potrzebujemy kredytu pod zastaw (może być hipoteczny) w kwocie 150 000 tys.złotych na spłatę zadłużeń w bankach oraz komornika.Oboje pracujemy i mamy stałe źródło dochodu (praca na czas nieokreślony).Bardzo prosimy o pomoc.

 4. Bialystok przemek

  dzien dobry nigdzie nie moge wziasc kredytu a jest mi potrzebne 8000zl na splate zaleglych kredytow mam prace na czas nieokreslony oddam z procentem prosze o pomoc

 5. jelenia góra ewa

  Witam!razem z mężem mamy zadłużenia komornicze i inne na ok25.000zł.a w maju syn idzie do komuni i jesteśmy w kropce .Mąż ma stałe zatrudnienie a ja obecnie przebywam na urlopie wychowawczym. bardzo proszę o pomoc

 6. Piaseczno Hanna

  Witam razem z mężem mamy mamy zadłużenie komornicze.Mąż pracę stałą,ja mam pracę bez umowy ponieważ sprzątam.Potrzebujemy 6000pln na remont domu po ubiegłorocznej burzy;dach,podłogi.Mamy dwoje dzieci 6i9lat tęsknią za domem.Bardzo prosimy o pomoc.

 7. gniew marcin

  witam.jestem emerytem wojskowym.mam zajecia komornicze.potrzebuje 100 000 na splate wszystkich zobowiazan.kiedy to zrobie bede mogl bez problemu splacac nawet wysoka rate.w tej chwili zzeraja mnie odsetki na zadluzeniach komorniczych.emeryture mam juz na stale.prosze o pomoc

 8. gnieznozbyszek

  prosze o podanie mi adresu lub telefonu do firmy ktora udziela pozyczek pozabankowych sprawa bardzo pilna

 9. Sylwia Wroclaw

  Witam,pilnie potrzebuję 60tys na splaty zadluzen komornika,windykacje,kredyty,karty.Nie posiadam hipoteki,bo mieszkam w domu bratowej.Dlugi mam przez poprzedniego pracodawce.Blagam o pomoc,moge splacac po 500-600zl m-cznie.Prosze o wiadomosc na mojego emaila.Dziękuje i pozdrawiam.Mam umowe o pracę z min śr krajowa 1100 netto.

 10. tychy kasik

  Witamy!razem z mężem potrzebujemy kredytu pod zastaw (może być hipoteczny) w kwocie 150 000 tys.złotych na spłatę zadłużeń w bankach .Oboje pracujemy i mamy stałe źródło dochodu (praca na czas nieokreślony). Bardzo prosimy o pomoc.

Możliwość komentowania jest wyłączona.