W banku coraz trudniej otrzymać kredyt, który będzie można wydać według własnego uznania i potrzeb. Niestety dość często nie mamy zdolności kredytowych, co uniemożliwia zaciągnięcie kredytu w banku. Ale przecież są jeszcze inne rozwiązania, a jednym z nich jest pożyczka pozabankowa.

Coraz częściej ludzie potrzebują większej ilości pieniędzy . Dzisiaj mają możliwość je otrzymać i to jak się okazuje w prosty sposób. Wystarczy udać się do jednej z firm udzielających kredyty, tak zwanej instytucji pozabankowej.

Pożyczka pozabankowaChcąc skorzystać z oferty nie trzeba zabierać ze sobą zbyt wielu dokumentów. Zaświadczenia o zarobkach czy historia kredytowa raczej nie będą brane pod uwagę. Wystarczy jedynie dowód osobisty, a ten dokument przeważnie posiada każdy przy sobie. Hasła jakie można najczęściej spotkać to szybka pożyczka gotówkowa i tak dalej. Ludzie wówczas widząc łatwy dostęp do gotówki decydują się i idą do instytucji, albo wyrażają chęć zaciągnięcia pożyczki przez Internet. Jednak mimo kuszącej propozycji warto choć przez chwilę zastanowić się czy tego rodzaju pożyczka pozabankowa jest korzystnym rozwiązaniem.

Po dłuższym zastanowieniu można dojść do wniosku, że jednak nie ma w tym żadnych korzyści. Na początku wydaje się, że taka pożyczka to mnóstwo zalet, mało formalności, krótki czas załatwiania. Skoro tylko to można wyczytać z oferty przedstawionej na stronie internetowej instytucji nikt nie myśli o oprocentowaniu, które jest  wysokie. Wówczas kiedy przychodzi czas spłaty, okazuje się, że jednak nie było to właściwe posunięcie.

Owszem pieniądze zostały zdobyte, ale teraz ze spłatą mogą być problemy. Pożyczka pozabankowa jest świetnym rozwiązaniem, które oferuje ludziom gotówkę w szybkim czasie. Pamiętajmy o tym, że musimy spłacać takie pożyczki w terminie inaczej będziemy obciążani dodatkowymi kosztami np za nasze opóźnienia w spłacie pożyczki. Wielu ludzi się o tym przekonało . Jeśli nie wierzymy, zapytajmy ich o to. Na pewno powiedzą co w takich możliwościach jest korzystnego, a co nie.

W banku coraz trudniej jest otrzymać kredyt czy pożyczkę gotówkową, dlatego z pomocą nadchodzą nam firmy pozabankowe które udzielą nam tzw.  „kredytu gotówkowego”  Kredyty które są spłacane w terminie są oczywiście zapisywane jako dobra historia kredytowa , co innego jeśli spóźnimy się ze spłatą  naszej karty kredytowej czy  raty kredytu, – każdemu może przydarzyć się że spóźni się z opłatą – jest to wszystko zapisywane w naszym przebiegu historii naszych „finansów” które mamy do uregulowania. Do tej bazy informacyjnej sięgają banki kiedy ubiegamy się o pożyczkę gotówkową, kredyt gotówkowy – jeśli się bank nie zgodzi możemy starać się ubiegać o pożyczkę gotówkową w firmie udzielającej pożyczki pozabankowe, tam dużo łatwiej jest uzyskać kredyt niż w banku jednak może zdążyć się tak że całkowita kwota spłaty w przypadku  pożyczki pozabankowej jest większa niż miało by to przy kredycie w banku.

Categories: Pożyczka

Wojciech

Jestem uczestnikiem wielu forum internetowych , Doświadczenie w zadłużaniu ;) jak każdy - mam swoje kredyty czasami mam problemy z kasą . Jak każdy chyba .

 • kazimierz

  Mamy z żoną około 50 000 zł do spłaty zaległości.Żona ma ma stałą rentę chorobową,ja prowadzę działalność gospodarczą.Grozi nam komornik.Potrzebuję 80 000tys na spłatę zaległości oraz rozwój firmy.Mam czystą hipotekę o wartości 250 000.Proszę o pomoc.
  Kazimierz

 • asia pisze

  Pilnie potrzebuje 7tys.zl zapożyczyłam się dość poważnie do tej pory wywiązywałam się z płaceniem rat jednak w styczniu brakło mi teraz luty mam zaległe 2 miesiące próbowałam wziasc kredyt pod hipotekę domu 300tys.jest wart lecz jestem już w biku i nie dostane czy jest ktoś w stanie mi pomoc pracuje na dwóch etatach wszystko zwrócę tylko potrzebuje trochę więcej czasu,bardzo proszę o pomoc

 • Tadeusz

  Witamy!razem z mężem potrzebujemy kredytu pod zastaw (może być hipoteczny) w kwocie 150 000 tys.złotych na spłatę zadłużeń w bankach oraz komornika.Oboje pracujemy i mamy stałe źródło dochodu (praca na czas nieokreślony).Bardzo prosimy o pomoc.

 • Bialystok przemek

  dzien dobry nigdzie nie moge wziasc kredytu a jest mi potrzebne 8000zl na splate zaleglych kredytow mam prace na czas nieokreslony oddam z procentem prosze o pomoc

 • jelenia góra ewa

  Witam!razem z mężem mamy zadłużenia komornicze i inne na ok25.000zł.a w maju syn idzie do komuni i jesteśmy w kropce .Mąż ma stałe zatrudnienie a ja obecnie przebywam na urlopie wychowawczym. bardzo proszę o pomoc

 • Piaseczno Hanna

  Witam razem z mężem mamy mamy zadłużenie komornicze.Mąż pracę stałą,ja mam pracę bez umowy ponieważ sprzątam.Potrzebujemy 6000pln na remont domu po ubiegłorocznej burzy;dach,podłogi.Mamy dwoje dzieci 6i9lat tęsknią za domem.Bardzo prosimy o pomoc.

 • gniew marcin

  witam.jestem emerytem wojskowym.mam zajecia komornicze.potrzebuje 100 000 na splate wszystkich zobowiazan.kiedy to zrobie bede mogl bez problemu splacac nawet wysoka rate.w tej chwili zzeraja mnie odsetki na zadluzeniach komorniczych.emeryture mam juz na stale.prosze o pomoc

 • gnieznozbyszek

  prosze o podanie mi adresu lub telefonu do firmy ktora udziela pozyczek pozabankowych sprawa bardzo pilna

 • Sylwia Wroclaw

  Witam,pilnie potrzebuję 60tys na splaty zadluzen komornika,windykacje,kredyty,karty.Nie posiadam hipoteki,bo mieszkam w domu bratowej.Dlugi mam przez poprzedniego pracodawce.Blagam o pomoc,moge splacac po 500-600zl m-cznie.Prosze o wiadomosc na mojego emaila.Dziękuje i pozdrawiam.Mam umowe o pracę z min śr krajowa 1100 netto.

 • tychy kasik

  Witamy!razem z mężem potrzebujemy kredytu pod zastaw (może być hipoteczny) w kwocie 150 000 tys.złotych na spłatę zadłużeń w bankach .Oboje pracujemy i mamy stałe źródło dochodu (praca na czas nieokreślony). Bardzo prosimy o pomoc.

 • Łętownica Parcele

  Pilnie potrzebuję 130 000 na spłatę długów na okres 20 lat.Naprawdę pilnie takiej kwoty potrzebuję.

 • bielsko-biała

  Poszukujemy pożyczki pozabankowej na zakup nieruchomości w wysokości ok. 500 000 PLN. Dochód miesięczny ok 7.ooo PLN

 • BYDGOSZCZ-DOROTA

  Witam proszę o pomoc potrzebuję pilnie 8000 tyś zł. mam komornika i złą historię kredytową gdzie mogę jak najszybciej otrzymać kredyt.Mam stały dochód około 1900 zł miesięcznie

 • Warszawa,Beata

  witam proszę o pomoc potrzebuję 18.000tyś ponieważ jak w najszybszym terminie muszę spłacić kredyt. mam stały dochód 1900zł. Z góry dziękuje i proszę szybko o odpowiedź.

 • arek szczecin

  witam mam na imię Arek pracowałem na stoczni w szczecinie i kiedy ją zamknęli to nie pracowałem przez rok bo ciężko było mi znaleźć teraz pracuje w odlewni betonowej potrzebuje ok 50tys na spłatę długów proszę o pomoc bardzo dziękuje mogę płacić po 600 zł miesięcznie

 • Siemianowice- Grzegorz

  witam potrzebuje pozyczki w wysokosci 75000 zl na splate zaleglych kredytow oraz wiezycieli i komornika. nie posiadam zadnej swojej nieruchomosci. moge splacac po 500 zl miesiecznie

 • krakow zbyszek

  Witam potrzebuje pożyczki w wysokości 75000 zł na spłatę zaległych kredytów i prywatnych zobowiązań.Grozi mnie komornik
  .ratę mogę spłacać po 700 zl miesięcznie.

 • szczecin iza

  wraz z mężem mamy zadłużenia ok 6 tys oboje pracujemy nasze dochody to ok 2500 ale mężowi pensje zajął komornik potrzebujemy pomocy

 • SZCZYTNO MIROSŁAW

  witam prowadzę firmę transportową i do tego pracuje na umowę o pracę mam z żoną zadłużenie na kwotę 200 tys są już zajęcia komornicze czy jest jakaś instytucja która mogła by nam pomóc na firmę złożyłem o dotacje unijne otrzymam kwotę 100 tys.Proszę o pomoc z góry dziękuję.

 • Olga,Miastko

  Witam.pilnie potrzebuje pozyczki w wysokosci 3500 zl.Obecnie przebywam na urlopie wychowawczym a moj maz wyjechal wlasnie do pracy za granice.oddam wszystko w czterech ratach.bardzo prosze o pomoc.

 • Kraków Aneta

  Witam,
  Potrzebuję pożyczki w wysokości 30000 zł. Oboje z mężem pracujemy na czarno nasz dochód miesięczny to 4000 zł. Posiadamy czystą historię w bik,rachunki regulujemy terminowo. Jesteśmy w stanie spłacać po 600-800zł miesięcznie.

 • pszczyna ula

  Witam! Potrzebuje pozyczki w wys.100.000zl,na splate komornika i bankow.Ja mam umowe na czas nieokreslony,maz na czas okreslony. Oboje z mezem mamy zajecia komornicze.Nasz dochod bylby 4,500zl jednak komornik i banki zabieraja tyle,ze nie starcza na zycie. Bardzo prosze o pomoc.

 • Malwina

  Pilnie potrzebuje 4 tyś złotych byłąm dzisiaj w banku i mimo co miesiecznych wpływów na konto nie dali mi pożyczki:( proszę pomocy:(:(:(:(

 • Kęty Danusia

  Witam serdecznie.Bardzo pilnie potrzebuje pożyczki pozabankowej w wysokości 30 000 na spłatę zobowiązań .Posiadam stałą pracę oraz stały dochód w wysokości 2000 netto.Jestem uczciwą osobą oddam wszystko z procentem .Błagam o pomoc i z góry bardzo dziękuję.

 • Świedziebnia – Bartosz

  Witam – jestem zainteresowany pożyczką w kwocie około 15.000,00 zŁ na spłatę innych kredytów + dobrać chciałbym około 10.000,00 na dowolny cel na okres 5 lat moje dochody to są umowa o pracę na okres cza nieokreślony dochód 1900,0 netto i jestem osobą samotną

 • Gdynia, Paulina

  Pilnie potrzebuje pozyczki na spłate komornika w wysokosci 20000.
  Mam umowe na 3lata. w dobrej firmie.

 • LUBELSKIE Anna

  Witam,potrzebna pożyczka 25000 na 4-5 lat. Spłacać mogę w ratach do uzgodnienia. Przez ten okres oddam prawie200% pożyczonej kwoty, czyli 25000 na 5 lat-spłacane po 800zł na miesiąc daje 48000. Mam stały dochód-proszę o szybki kontakt osoby zainteresowane

 • MyleniceTomek

  mam zajęcia komornicze. potrzebuje kredytu spłatę swoich zadłużeń . dzięki czemu nie będę miał odtrąceń z wypłaty i będę mógł spokojnie mniejsza ratę płacić. potrzebuje 30000 złotych.

 • szczecin maria

  witam potrzebuje pożyczyć około 15000 na spłatę jednego kredytu bardzo proszę o pomoc sprawa dla mnie bardzo pilna mogę spłacać po 500 zł miesięcznie proszę o kontakt za co będę bardzo wdzięczna

 • opolskie katarzyna

  witam potrzebuje pomocy w spłacie zadłużeniu jestem wstanie płacić raty w wysokości 350-400zł miesięcznie z góry dziękuje.

 • lublin darek

  witam poszukuje pilnie pożyczki a nie mogę zaciągnąć w innym banku ponieważ zostałem oszukany przez kolegę dla którego wziąłem kredyt w wysokości 20.000 tys teraz sam potrzebuje pomocy aby go spłacić bo mam komornika przez to i nie zostaje mi nic na własne leczenie mam dochody bo pracuje i mogę oddawać co m-c ustaloną ratę błagam proszę o pomoc bo potrzebuje na leki a żeby zostało mi na walkę z chorobą muszę spłacić kredyt

 • Szczecin Sebastian

  Witam
  Pilnie potrzebuję 10000 zł na spłatę zadłużenia. Miesięcznie mogę spłacać 400-450 zł z góry dziękuję.

 • Dabrowa Gornicza Wiola

  pilnie potrzebuje 1000zl miesięcznie mogę oddawać po 200zl z góry dziękuje

 • Uście Gorlickie Paweł

  Dzień dobry ,chciałem zapytać o możliwość uzyskania kredytu jestem rolnikiem.

 • katowice grzegorz

  jestem w złej sytuacji finansowej chcę pożyczyć 2000zł na dwa miesiące

 • Wieleń Jarek

  Witam,jak każdy tutaj potrzebuje pożyczyć pieniądze,potrzebuję 25000zl aby rozkręcić interes.Zarabiam cały czas na czarno i żaden bank nie da kredytu.Może jest ktoś kto będzie chciał zainwestować pieniądze.Na początek będę mógł oddawać 700zł miesięcznie,jak wszystko dobrze się powiedzie to więcej,bardzo proszę o kontakt pomysł jest dobry a pożyczone pieniądze wrócą z nawiązką.

 • Gryfów Śl .Marek

  Witam serdecznie,jestem w trakcie uruchomienia piekarni ekologicznej.Potrzebuje pożyczyć około 20000zł na dokończenie inwestycji.Będę mógł spłacać 1000zł miesięcznie.Bardzo proszę o pomoc.Posiadam rynek zbytu.

 • Radoslaw Bielsko Biala

  Witam. Potrzebuje szybko pożyczyć ok 6 tyś zł.nie mam zdolności kredytowej tak więc w bankach nie dostanę kredytu. Mam stalą pracę lecz na umowę zlecenie. Miesięcznie mogę spłacać po 400zł. Bardzo proszę o pomoc. Już nie wiem co mam robić. Jestem całkiem sam bez żadnej rodziny. I nie mam od kogo pożyczyć takiej kwoty. Jeszcze raz proszę o pomoc.