Pomoc dla bezrobotnych

Osoby bezrobotne mają ogromny problem z pożyczeniem choć najmniejszej ilości pieniędzy. Doskonale wiedzą o tym szczególnie te osoby, które w takiej sytuacji już się znalazły. Wiadomą rzeczą jest również to, że ciężko takiej osobie utrzymać rodzinę i dom. Jedzenie i opłaty pochłaniają naprawdę sporo gotówki. W takich sytuacjach ludzie zwykle zastanawiają się czy istnieje kredyt dla bezrobotnych. Skoro nawet rodzina i znajomi nie mogą pomóc, potrzebujący nie mają innego wyjścia jak tylko skorzystać z takiej opcji. Jednak do końca nie wiedzą czy istnieje taka szansa. Jak się okazuje banki, a także zupełnie inne instytucje finansowe udzielają kredytów w zależności od tego na jaki cel dane pieniądze mają być przeznaczone. Osoby, które mają zamiar podjąć pracę zarobkową w wybranej firmie, mogą zaciągnąć kredyt na dowód. Tego rodzaju pożyczka powszechnie nazywana jest chwilówką. Mogą ją otrzymać wszyscy ci, którzy nagle z powodu problemów finansowych potrzebują zastrzyku gotówki. Jeśli natomiast dana osoba chce, aby oprocentowanie było w miarę niskie, kredyt dla bezrobotnych może jedynie otrzymać pod zastaw nieruchomości, czy innych kosztownych przedmiotów. Osoby, które nie mają niczego kosztownego co mogłyby wykorzystać pod zastaw, muszą niestety zmierzyć się z dość wysokim oprocentowaniem.

Pomoc dla bezrobotnychZupełnie inaczej jest, kiedy osoba bezrobotna chce otworzyć własną działalność i właśnie z tego względu potrzebuje sporej sumy pieniędzy. To właśnie szczególnie dla takich ludzi, banki i wiele innych instytucji poza bankowych ma bardzo dużo interesujących ofert.

Jak się okazuje w takich sytuacjach wcale nie musi być zwykły kredyt dla bezrobotnych, ale nawet bezzwrotna pożyczka. Żeby jednak dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat, trzeba udać się do placówki i zapytać o szczegóły, ponieważ każda z nich może mieć inne warunki. Jednak mimo to na pewno będzie konieczny biznesplan i wiele, wiele innych dokumentów. Na pewno taki bezzwrotny kredyt dla osoby, która myśli o własnej firmie, nie będzie tak łatwo załatwić, ale oczywiście warto próbować.

9 myśli nt. „Pomoc dla bezrobotnych

 1. GŁOWNO,ANKA

  WITAM JESTEM W DOŁKU POTRZEBUJE OK.2000 NA SPŁATĘ INNYCH ZOBOWIĄZAŃ.OBECNIE PRACUJE DORYWCZO JESTEM W STANIE PŁACIĆ 150 ZŁ.MIESIĘCZNIE.DZIĘKUJĘ.

 2. Ciechanów Patryk

  potrzebuje pilnie pożyczy w wysokości 5 tysięcy jestem w stanie spłacać 500 zł miesięcznie

 3. Bytom Grzegorz

  Witam Pilnie potrzebuje 2000 zł. NIE JESTEM W BIG, zawsze spłacałem swoje zobowiązania, niestety dopiero podjąłem Prace po 2 miesięcznej przerwie i nie mogę otrzymać kredytu w banku.

 4. Opole Marek

  Witam szukam kogoś kto udzieli mi pożyczki w kwocie 30000zl jestem w stanie spłacać co miesiąc w kwocie 500zl pilne proszę o pomoc

 5. Gracha Białystok

  Potrzebuję 20tys zł,a jestem bezrobotna,czy jest jakaś instytucja,która mi udzieli takiej pożyczki

 6. okolice Brzegu

  Potrzebuję pożyczki ok 1500zł, mogę spłacać po 120 zł miesięcznie. Bardzo proszę o pomoc, liczę na pozytywne odpowiedzi

 7. Beata

  Jestem studentką zaoczną,zostałam właśnie bez pracy. Już w przyszłym miesiącu mam podjąć kolejną niestety wydatki skłaniają mnie ku pożyczce. Potrzebuję pilnie pożyczki w wys. 400 zł do spłaty na 2 miesiące po 200 zł

 8. Grzegorz Poznań

  Witam jestem osoba bezrobotna potrzebuje pilnie 5000 zł jestem wstanie spłacać po 300 zł miesięcznie

 9. michal czestochowa

  Witam pilnie potrzebuje pozyczyc niewielka sume 300zl na bardzo krotki okres.Jestem osoba pracujaca lecz niezarejstrowany.Prosze o pomoc to pilne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *