04-07-2012

 

Strona ta jest stroną poświęconą tematyce finansowej ( komentarze są autorstwem użytkowników ją odwiedzających) i sama w sobie nie ma nic wspólnego z pożyczaniem pieniędzy – autor strony nie udziela żadnych pożyczek gotówkowych/kredytów itp ani nie bierze odpowiedzialności za podjęte decyzje przez osoby odwiedzające stronę. Zadaniem witryny jest przedstawienie problemów finansowych oraz umożliwia wypowiadanie się na tematy związane z pożyczkami i kredytami .

  1. Osoby, które chcą wypowiadać sie na forum, nie muszą się rejestrować, pomimo to wszystkie wpisy są mordowane przez administratora strony. Jeżeli zauważymy nadmiar spamu, sięgniemy po dalsze środki ostrożności. Dlatego z założenia lepiej założyć sobie konto i z niego korzystać. Bez względu na to czy jesteś użytkownikiem zarejestrowanym czy nie, i tak wszystko co publikują użytkownicy będzie moderowane patrz również pkt a i b .
  2. Zaznaczamy że zastrzegamy sobie prawo do publikacji wybranych treści uznanych przez nas za te które są warte publikacji i jest to wyłącznie w naszej gestii patrz również pkt a i b .
  3. Informacja dla osób chcących wyrażać swoje opinie/komentarze na forum :  forum jest moderowane, aby uniknąć spamu związanego z akwizytorami reklamami itd
  4. Administrator strony defu.com.pl zastrzega  sobie prawo do usuwania/kasowania, zmiany, przenoszenia , zamykania dowolnej treści na defu.com.pl (wątki, komentarze i inne możliwe publikacje )  bez podania przyczyny.

Autorzy witryny nie biorą odpowiedzialności za umieszczone na stronie informacje które mogą być nie jasne oraz nie prawdziwe- witryna ma charakter poglądowy. Witryna ta przechwytuje informacje o twoich wizytach na tej stronie – informacje te  mogą wykorzystywać reklamodawcy .

a) Nie publikujemy numerów telefonu – wszystkie wpisy z numerem telefonu będą kasowane jak i wszelkie próby reklamowania firm.

  • Serwis który prowadzę to również intermedialna.home.pl

b) Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za komentarze i wypowiedzi Użytkowników

c) Jeśli treść na tej stronie wg. Twoje opinii jest fałszywa, bądź znajdziesz wulgaryzmy czy treści nie etyczne prosimy o kontakt poprzez dodanie komentarza na stronie który z pewnością będzie przeczytany

Autor strony nie chce i nie ma zamiaru wprowadzać w błąd użytkowników strony- dlatego umożliwia sprostowanie poprzez dodawanie  komentarzy na stronie oraz  publikacje własnych tematów na forum po uprzednim zweryfikowaniu przez administratora czy owe treści nie łamią zasad etyki internetu. Treść na stronie jest interpretacją  zdobytych informacji w internecie i nie stanowi żadnego punktu odniesienia do faktycznego stanu prawnego obowiązującego w Polsce oraz za granicą.

2 Comments

Alicja pisze · 24 lutego 2011 at 12:51

Witam Potrzebuję pilnie pozyczki w wysokości 20 tysięcy. Wpadłam w tzwn. petlę kredytowa- banki nie udziela mi już pozyczki .Jestem samotna matką i boje sie utraty mieszkania – Dostaje dośc wysokie alimenty od męża i mam stała pracę – więc jestem w stanie spłacić pozyczkę po 500 zł miesiecznie. Poniewaz alimenty nie są brane pod uwagę przez banki tylko stały dochód nie moge skonsolidować swoich zobowiązań a boje się ze komornik wejdzie mi na pobory – bo juz mam ponad 30 -dniowe opóźnienia w płatnościach rat. Prosze bardzo o pomoc- nie wiem co dalej mam robić .

moiedzyrzec podl anna · 24 września 2011 at 13:26

potrzebuje ok 55000 na długi okres kredytowania czy otrzymam taka pożyczkę chodzi mi o ofertę pozabankowa bez opłat i hipoteki w bankach nie mam szans muszę spłacić inne zobowiązania kredytowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.