Kredyty trudne

Kredyty trudne przeznaczone są dla osób które z różnych przyczyn znaleźli się w BIK.
Gro ludzi którzy posiadają zła historię spłat poprzednich kredytów, a chcących otrzymać kredyt, osoby które nie mieszczą się w kryteriach banku który udziela „kredyty trudne” niestety muszą znaleźć lepsze wyjście ze swojej trudnej sytuacji materialnej. Takim wyjściem jest otrzymanie kredytu trudnego, zajmują się tym firmy które zazwyczaj dają pożyczki, na wyższym procencie. Takie kredyty udzielane są na podstawie wywiadu środowiskowego specjalisty na polecenie firmy która udziela kredyty trudne. Pieniądze przesyłane są kurierem. Wiele osób prawdopodobnie nie mających wyjścia korzysta z takiego typu pożyczek. Pożyczki typu  kredyty trudne są droższe od tych kredytów bankowych (udzielają ich firmy pozabankowe). Zanim zdecydujemy się na kredyt nie bankowy – warto rozejrzeć się nawet w ofertach internetowych, gdzie wszystkie banki umieszczają informacje na temat kredytów najszybciej.

Kredyty trudneNależy sprawdzać dokładnie zawsze nie zwracając na innych uwagi, czy im się spieszy czy też nie, e stanowi zbyt dużego obciążenia czy kredyt który chcemy wziąć nie stanowi zbyt dużego obciążenia finansowego dla na i dla naszej rodziny. Kredyty trudne są często ostatnią deską ratunku dla tych którzy próbowali już pożyczek chwilówek, pożyczki na dowód.

Trudna sytuacja materialna często zmusza te osoby do podjęcia dodatkowej gotówki na wyżywienie czy na spłatę długu, niestety często taka droga nie jest dobrą drogą obraną na chwilę, gdyż częstokroć kończy się to spiralą kredytową która może doprowadzić do całkowitego bankructwa, czy upadłości majątkowej, kiedy to rodziny nie mają już co sprzedać, ani zastawić. Nie raz mamy przed sobą historię rodziny która pod zastaw dała hipotekę którą traci w wyniku długu.

Jeśli jednak korzystamy, chcemy skorzystać z formy pożyczki typu „kredyty trudne” sprawdzajmy dokładnie oferty w internecie, i wybierajmy te najtańsze do spłacenia.

Banki i firmy konkurują między sobą, cenami i oprocentowaniem za pożyczki czy kredyty, dlatego zawsze możemy znaleźć tańszą ofertę, wystarczy sprawdzić. Kredyty trudne są przeznaczone często dla osób z komornikiem, które często nie otrzymają pożyczki w inny sposób.

5 myśli nt. „Kredyty trudne

 1. Ciechanów grażyna

  Witam serdecznie potrzebuje 6 tys zł jak tyle nie da sie to chociaż 3 tyś bo są potrzebne mi natychmiast. Następne 3 tyś dopiero w październiku. Mam komornika z pensji odcina mi 300 zł gdyz tylko na tyle jestem zarejestrowana. pROSZĘ O POMOC.

 2. Trzebnica Łukasz

  Witam serdecznie ! Potrzebuje 30 tys na spłatę zadłużeń jestem w BIK i mam komorników od dłuższego czasu mam stalą prace umowa o prace na czas nie określony proszę o kontakt jeśli to możliwe

 3. smutny

  witam mam problem mam zadłużenia na około 50.000tys zł nikt nie chce mi udzielić kredytu pożyczki ponieważ jestem w big macie państwo jakieś wskazówki gdzie mam iść co robić proszę o kontakt

 4. Kaśka Nowy Sącz

  Witam. Pracuje,ale mam zobowiązania.Mój mąż miał wypadek.I podwinęła się Nam noga z terminowymi spłatami rat…wiec jesteśmy w BIK-u nikt nie chce pomóc…jesteśmy uczciwi nie karani,biurokracja w Bankach zabija nikt nie chcę zrozumieć że to był chwilowy nie zamierzony krach w życiu…pracujemy obydwoje spłacamy należności ale brakuje nam na życie a mamy dzieci…chcieli byśmy otrzymać pomoc finansową w formie jednego kredytu spłacilibyśmy wszystkie zadłużenia a mając jedną ratę zostawałoby Nam na życie…proszę o informację co mam zrobić?

 5. Jolanta

  Witam
  Mam negatywna historię w BIK i jedynie mogłam starać się o chwilówki. Mam stałą umowę o pracę, aktualnie żadnych kredytów bankowych i przeterminowań. Chciałabym kredyt na 35-40 tys. na spłatę chwilówek i pożyczek pozabankowych. Mam stałą umowę o pracę , dochód netto ok. 3500 zł.Nie mam szans w żadnym banku. Proszę o pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *