Kredyty gotówkowe bez BIK

Powszechnie znany skrót BIK, który zazwyczaj widnieje na reklamach mających na celu zachęcić do zaciągnięcia kredytu jest terminem, którego nieco dłuższa nazwa brzmi Biuro Informacji Kredytowej. Wielu z nas zastanawia się co kryje się pod tymi słowami. Otóż dany skrót tak jak i pełna nazwa to pewnego rodzaju instytucja, która gromadzi wszystkie informacje o osobach, które zaciągnęły kredyt. W ich danych zawarta jest cała historia od momentu zaciągnięcia kredytu do czasu jego spłaty. Od jakiegoś czasu zaciągany jest kredyt bez BIK. Osoba, która ma ochotę to zrobić, może jedynie skorzystać z oferty instytucji poza bankowych. Banki jak się okazuje takich kredytów nie udzielają. Prawdopodobnie z takich względów, że osoby te nie spełniają podstawowych warunków. Kredyt bez BIK można zaciągnąć dosłownie w ciągu kilku minut. Ludzie często z radości, że w ogóle istnieje taka możliwość nie zwracają uwagi na oprocentowanie, które może być naprawdę bardzo wysokie. Często w takich sytuacjach kredytobiorca nie zdąży wydać pieniędzy, a już musi spłacać i to w dość wysokich ratach.

Kredyty gotówkowe bez BIKOsoba mająca problemy finansowe, tego rodzaju kredyt powinna brać pod uwagę w ostateczności, można powiedzieć traktować jako ostatnią deskę ratunku. W pierwszej kolejności najlepiej zapytać i poprosić o pożyczkę rodzinę i znajomych. Jeśli natomiast to nie przyniesie oczekiwanego skutku, trzeba rozważyć kolejne możliwości, a dopiero na samym końcu kredyt bez BIK. Każdy kto decyduje się na wspomniany kredyt powinien wiedzieć, że w przypadku nieterminowych spłat, raty znacznie rosną.

Jakby tego było mało, może jeszcze do drzwi zapukać komornik. Dlatego zanim ktokolwiek się zdecyduje na taki kredyt, powinien dokładnie przeanalizować ofertę wybranej instytucji. Pieniądze dają bez problemu, ale warunki spłaty mają surowe. Warto więc najpierw zastanowić się czy naprawdę trzeba podejmować takie ryzyko, czy może jednak są jakieś inne i do tego zdecydowanie lepsze, bardziej bezpieczne rozwiązania, które można wybrać. Na rynku kredytów bez BIK istnieje bardzo wiele ofert kredytowych które są przeznaczone dla osób w BIK.

4 myśli nt. „Kredyty gotówkowe bez BIK

 1. Damian Kartuzy

  sączył mi się czas na stale kredytu chciałbym spłacić wszystkie moje kredyty i mieć jeden i spłacać potrzebne mi około 25.000 złotych co i jak mam robić..?

 2. Warszawa, Grzegorz

  Potrzebuje szybko kredytu w wysokości 60 tys zł bez BIK. Mam na karku komornika. pracuje moje dochody to ok 2,5 tys zł miesięcznie. interesuje mnie kredyt na dłuższy okres około 10 lat. bez wstępnych opłat manipulacyjnych

 3. Mirosław Tryzna

  Mam problemy ze spłatą kredytów.Komornik zabiera część wynagrodzenia.Potrzebuję 30000zł.Na spłatę zaległości.Czy mam szansę na taki kredyt bez BIK.

 4. Wioletta Dąbrowa Górnicza

  Potrzebuje szybko kredytu w wysokości 75 tys zł bez bik. Mam komornika i do spłaty mieszkanie interesuje mnie kredyt na dłuzszy okres 10 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *