Jak się okazuje w dzisiejszych czasach można otrzymać kredyt pod zastaw samochodu. Jeszcze niedawno wielu z nas nie wiedziało, że taka możliwość w ogóle istnieje. Niektórzy nawet do tej poru o tym nie wiedzą. Zwykle połączenie kredytu z samochodem kojarzyło się jedynie z zaciągnięciem kredytu na zakup samochodu, ale nie inaczej. Dzięki takiemu kredytowi można odzyskać pieniądze, wcześniej zainwestowane w samochód. Jak się okazuje, warunki owego kredytu są w miarę korzystne, a już na pewno korzystniejsze od tych tradycyjnych kredytów gotówkowych.

Kredyt pod zastawJednym z najkorzystniejszych warunków jest na przykład lepsze, czyli niższe oprocentowanie. Ponadto z kredytem pod zastaw samochodu kojarzy się również bardzie prosta procedura jego udzielania. Jednak mimo to, należy pamiętać, że każdy kto chce otrzymać kredyt pod zastaw samochodu, musi spełnić określone warunki. Chcąc otrzymać taki kredyt, trzeba wziąć pod uwagę fakt, że bank może odrzucić kilkuletni samochód jako zastaw. Ale tak dzieje się w bankach, inaczej zupełnie jest w przypadku instytucji pozabankowych, które takich kredytów również udzielają. One raczej nie zwracają uwagi na wiek samochodu, ani też markę czy rodzaj. Jak się okazuje zastaw mogą stanowić nawet maszyny rolnicze. Kredytobiorca chcący otrzymać kredyt pod zastaw musi przedstawić umowę o pracę na czas nieokreślony bądź określony, a także złożyć zaświadczenie w banku, dotyczące dochodów jakie otrzymuje. Później pozostaje już tylko czekanie na odpowiedź i decyzję banku, ponieważ w tym czasie przechodzi weryfikację. Na to wszystko potrzeba trochę czasu. Niektóre banki oferują kredytobiorcom kredyt do stu procent wartości danego samochodu. Nieraz jest tak, że jeśli kredytobiorca spłaci owy kredyt przed terminem, nie będzie dodatkowych odsetek. Wówczas to dla kredytobiorcy ogromna korzyść. Jednak żeby tak było, trzeba najpierw spłacić kredyt, a jak wiadomo niestety nie każdy ma taką możliwość zrobić to jeszcze dużo wcześniej przed czasem.

Categories: Pożyczka

Wojciech

Jestem uczestnikiem wielu forum internetowych , Doświadczenie w zadłużaniu ;) jak każdy - mam swoje kredyty czasami mam problemy z kasą . Jak każdy chyba .

6 Comments

Miechów, Aldona · 6 kwietnia 2011 at 13:33

Potrzebuję pożyczki lub kredytu na spłatę rat, których w tej chwili płacę po ok. 600 zł miesięcznie. Muszę to wszystko spłacić i wyczyścić bik. Mam sporą nieruchomość, pożyczka
może być pod jej zastaw

Ząbki Grzegorz · 22 listopada 2011 at 23:14

Witam, potrzebuję szybko pożyczyć od 2 do 3 tyś. zł na miesiąc pod zastaw mogę zaoferować auto

borowa grzegorz · 18 stycznia 2012 at 07:44

czy mógłbym dostać pożyczkę w wysokości 5000 zł pod zastaw fiata brawa rok 1999 bez zdolności kredytowych proszę o odpowiedzi

Warszawa Zygmunt · 3 kwietnia 2012 at 12:01

Witam, potrzebuje pożyczki 4000-5000 pod zastaw samochodu Peugeot 407SW grud.2004 wartość rynkowa około 20.000-25.000
Na okres około roku. Bez zdolności, bez BIK.

przemek · 7 czerwca 2012 at 09:41

potrzebuję 22000 kredytu na pół roku pod zastaw mieszkania.wartość mieszkania rynkowa wynosi 17000 pilnie

WYSZKOW · 3 sierpnia 2013 at 08:08

potrzebuje szybkiej pożyczki pod zastaw samochodu , kwota pożyczki 13000 bardzo szybko potrzebuje .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.