Kredyt na spłatę komornika i szybkie pożyczki przez internet

Jest wiele setek osób które dowiadują się co dziennie że ktoś otrzymał komornika, często dotyka to nas samych i pozostajemy z problemem sami .

Jeśli nie mamy kogoś kto pożyczy nam pieniędzy (udzieli nam pożyczki) możemy wydawać się w trudnej sytuacji finansowej.

Kredyt na spłatę komornika i szybkie pożyczki przez internetTym bardziej że ciężko nam zwrócić się o pomoc – pożyczkę kredyt do rodziny, mówiąc o celu przeznaczenia gotówki którą chcemy pożyczyć. Często trafiamy na informacje o bankach które udzielają pożyczki na dowód, oraz takie pozabankowe od ręki, co  ważne jest to bardzo ciekawa propozycji, dla osób które mają komornika taki kredyt wydaje się jedyną szansą, należy jednak zwrócić uwagę czy taki kredyt nie ma żadnych kruczków prawnych dlatego często poleca się też podpisanie umowy z bankiem na kredyt  przez internet który można zaciągnąć nie wychodząc z domu.

Taka pożyczka przez internet dla osób które są w BIK-u, bo często te osoby starają się o pożyczki pozabankowe na dowód bez BIK, mają czas na przeczytanie warunków umowy,  i wszystko co jest w niej zawarte. Wielokrotnie można spotkać się że taki kredyt na spłatę komornika przez internet ratuje ludziom skórę, teraz spokojnie w ustalonych wcześniej z bankiem podczas zamówienia przez internet ratach spłacają go nie mając na koncie bankowym komornika, który czeka na naszą pensję. Komornik będzie usatysfakcjonowany spłatą zadłużenia – długu z którego wynika  jego interwencja, dlatego gro osób już teraz decyduje się na szybki kredyt przez internet na spłatę komornika.

Osobiście gdybym otrzymał komornika na koncie, bardzo szybko bym się zdecydował na taką pożyczkę przez internet, oczywiście za wcześniejszą zgoda osób zainteresowanych w mojej rodzinie.

132 myśli nt. „Kredyt na spłatę komornika i szybkie pożyczki przez internet

 1. dosia76

  Pilnie poszukuje pozyczki w kwocie 50 tys.zł/Mogę spłacać po ok.1300 zł/m-c. Jako zabezpieczenie proponuję wekseli i umowę cp.
  Proszę tylko p poważne oferty

 2. Basia

  Witam!
  Pilnie potrzebuje pożyczki 200tys.zł na spłatę zadłuzeń i chce mieć tylko jeden kredyt.Proszę o szybki kontakt.Basik

 3. bydgoszcz gosia

  bardzo pilnie potrzebuję 20000 ty. błagam o pomoc pracuję i mogę spłacac po 500 miesięcznie przecież są jeszcze tacy ludzie którzy mogą pomoc pilne.

 4. Katowice Iwona

  Potrzebuję kredytu na spłate komornika.Mogę płacic 1000 zlotych miesiecznie.

 5. Wałbrzych Asia

  Dzień dobry. Pilnie potrzebuję 36 tysięcy na spłatę komornika. Z góry dziękuję za odpowiedź.

 6. Rzeszów, Boguśka

  pracuję na czas nieokreślony, pilnie potrzebuję 25 000 zł na spłatę zobowiązań, mogę spłacać misięcznie 400-500 zł. Błagam , bo coraz trudniej mi z tym zyć, mój świat się wali!!!

 7. Stargard Alicja

  Witam potrzebuję pożyczyć ok.50tyś na spłatę zaległości ZUS i US mogę spłacać po 500zł miesięcznie szukam pomocy od około 1,5roku jako zabezpieczenie weksel ,proszę tylko poważne odpowiedzi dziękuję

 8. Pruszków Honorata

  Potrzebuje pilnie ok.20tyś na spłatę zobowiązań mogę spłacać po 400zł miesięcznie szukam pomocy na jakieś 1,5 roku
  jako zabezpieczenie weksel ,proszę tylko poważne odpowiedzi dziękuję

 9. Bydgoszcz Łukasz

  Potrzebuje 30 tys na splate komornika zalezy mi bardzo czy moze ktos mi pomoc albo napisac gdzie moge sie udac po pomoc z gory Dziekuje

 10. pruszcz gdanski monika

  Witam potrzebuje pilnie 20tys na splate komornika jestem w stanie spłacac po 400zł miesięcznie.Prosze o pomoc albo gdzie mogę udać się po pomoc z góry Dziękuje

 11. beata chodzież

  Pilnie potrzebuje 50 tyś pożyczki na spłate komornika i innych zobowiazań mam umowe o prace na czas nieokreślony moge spłacać miesiecznie po 1200 zł. proszę o odpowiedz na e-maila gdzie moge sie udać po pomoc. Bardzo prosze

 12. Siemianowice agnieszka

  Bardzo pilnie potrzebuje 50 tyś mam komornika i jeden dodatkowy niespłacony kredyt moje środki na miesięczną spłate to jedyne 300 zł

 13. Kielce Halina

  Potrzebuję ok.50 tys. na spłatę komornika. Mogę spłacać po 500 zł miesięcznie – emerytura.

 14. Wroclaw Sylwia

  Witam.Pilnie potrzebuje 60 tys.na splate komornikow 2-ch,karty kredyty i windykacje.Problemy mam bo jestem w petli dlugow przez poprzedniego pracodawce.Mam umowe o prace.Chce wszystko splacic i nowy kredyt splacac systematycznie co miesiac.Blagam o pomoc,juz opo nocacgh nie spie.Prosze o pomoc,dziekuje i pozdrawiam.

 15. Wroclaw Sylwia

  moge splacac po 500zl miesiecznie.Blagam o pomoc w piatek mam wizyte komornika.Boje sie ze mnie zamkna.Dziekuje i pozdrawiam.

 16. Tarnów jarosław

  Poczebuje spłacić sobie kredyty kwota jaka jest mi poczebna wynosi około 30000 zł

 17. Jelenia Góra Adriana

  Potrzebuję około 15 tys na spłatę komornika oraz innych zobowiązań. jestem w stanie spłacać raty do 400zł/mies.Bardzo proszę o pomoc

 18. jarosław -BEATA

  Witam -pilnie potrzebuję 70 tyś na spłatę komornika i innych zobowiązań. MOGĘ SPŁACAĆ RATY PO 500ZŁ MIESIĘCZNIE.PROSZĘ O POMOC.

 19. elzbieta szamocin

  potrzebuje 25tyna spłatę komornika do pod weksel mogę spłacać po 400 zł proszę o pomoc mam rentę

 20. wałcz darek

  czy istnieje instytucja biuro firma aby udzieliła 40000 zł pożyczki na spłatę komorników mogę spłacać miesięcznie po 1500 zł mam nową pracę płatną

 21. Poznań Anna

  Pilnie potrzebuję 150tyś zł na spłatę zaległych zobowiązań.Mogę spłacać 1200zł miesięcznie.

 22. Krotoszyn Maja

  Pilnie potrzebuję pożyczki pod weksel w wys.30000.Posiadam umowę o pracę na czas nieokreślony.

 23. łódzkie izabela

  pilnie potrzebuje pożyczki-kredytu w wysokości 20tys.zl. na spłatę komornika i dwóch kredytów w całości.Błagam o pilny kontakt

 24. wojkowice barbara

  mam zajęcie komornicze,wypowiedziane umowy, zadłużenie ok 200 tys ,praca stała netto3100 proszę o poradę

 25. NYSA ANNA

  witam chciałabym spłacić moje zadłużenie i spać spokojnie,
  potrzebuję ok.35.tyś mam komornika mogłabym spłacać
  po 400zł.miesięcznie.proszę o pomoc.

 26. Ciechanów - Lidia

  Pilnie potrzebuję kredytu na spłatę komornika kwota 45 000 zł
  Pracuje Moje wynagrodzenie wynosi 23 000 netto
  Proszę o kontakt

 27. Jelenia Góra Mirek

  Potrzebuję 50 000 pln. na spłatę zobowiązań, realna spłata miesięczna 1000 pln.

 28. Warszawa Robert

  witam serdecznie,
  potrzebuje pomocy na spłatę strach zobowiązań typ: komornik, banki itp:
  posiadam majątek wary około 500 000 tys.zł a moje zadłużenie kapitałowe to 300 000 tys. zł mam stałą prace na wyższym stanowisku wiec mogę spłacać raty miesięczne a nie napychać kasę komornikowi gdzie dług nie maleje, pozdrawiam i czekam na info: lub kontakt.
  R.Z.

 29. Częstochowa Angelika

  Witam serdecznie zwracam się z zapytaniem o pomoc potrzebuję 50 tyś na spłacenie różnych zobowiązań finansowych które rujnują moje życie ( a nie mogę starać się o kredyt ze względu na te zobowiązania)jestem osobą pracującą mogę spłacać po 500zł i normalnie żyć bardzo proszę o kontakt.

 30. lublin Grzegorz

  Potrzebuję 30000 na spłatę komornika umowa stała mogę płacić 600zł

 31. Kostrzyn wlkp. Ewelina

  Pilnie potrzebuje ok 250 000zl,jako zabezpieczenie mam mieszkanie warte ok 300 000zl,praca stala.Prosze o szybki kontakt

 32. śląskie Sylwia

  Witam. Pilnie potrzebuję 250 tyś złtych na spłatę komornika i kredytu-prowadzę od 10 lat działalność gospodarczą, zbezpieczenie mieszkanie-wartość ok 250 tyś zł, mogę spłacać po 2,5 tyś miesięcznie, weksel umowa-płacenie komornikowi nie zmniejsza mojego długu-proszę o pomoc.

 33. legnica giulia

  Potrzebuje na spate komornika 4.000 zl moge splacac 150zl miesiecznie

 34. Gdynia Anita

  Witam potrzebuje 60 tyś na spłate czterech kredytów.Niestety banki odmawiają mężowi ponieważ ma złą opinie w biku.Możemy spłacać po 1300 zł miesięcznie.Prosimy o pomoc

 35. Warszawa - Adam

  Witam, potrzebuję kredytu na spłatę komorniku oraz 3 różnych pożyczek- w sumie ok. 20 tys. zł. Mam teraz dobre dochody, kiedyś byłem studentem i nie miałem pieniędzy po stracie pracy stąd też powstały moje długi. Chciałbym wziąc kredyt, by spłacić wszystko na raz i spłacać raty rozłożone na kilka lat. Ratę mogę spłacać 600 zł miesięcznie. Proszę o pomoc w mojej sytuacji.
  Pozdrawiam serdecznie

 36. Wołów Sławek

  Witam, mam podbramkową sytuację u komornika, potrzebuję bardzo pilnie 100tyś zł
  Raty mogę spłacać do 2tyś/mies.
  Proszę o pomoc/poradę.

 37. Sopot,Irena

  Witam.Potrzebuję kwoty 180 tyś zł pod hipotekę na spłatę kredytów i komornika.Byłam wiarygodnym klientem banków, jednak sytuacja życiowa spowodowała, że znalazłam się w pentli kredytowej. Mogłabym z niej wyjść,gdyby banki pozwoliły mi na to, np. poprzez wydłużenie czasookresu kredytowania a tym samym zmiejszenia wysokości rat.Jednak windkacja bankowa woli zniszczyć życiowy byt kredtobiorcy i dać zarobić komornikowi niż pomóc w trudnej sytuacji.
  Może jednak są jeszcze banki, które wychodzą do klienta z pomocną dłonią.

 38. Warszawa, Arek

  Witam! Potrzebuję pożyczki na spłatę komornika wraz z długami w kwocie 65 tys np na umowę weksel. Mam umowę o pracę na czas nieokreślony i mogę spłacać w ratach 600 zł msc.proszę o pomoc wyjścia z pętli zadłużenia. Pozdrawiam

 39. Siedlce , Magdalena

  Witam. Potrzebuję pożyczki na spłatę komornika , oraz długi powstałe podczas prowadzenia działalności gospodarczej -200 tys.zł.Zabezpieczeniem może by weksel , lub nieruchomośc. Mam umowę o pracę na czas nieokreślony. Mogę spłacac w ratach 2000 miesięcznie.Bardzo proszę o pomoc.

 40. Strzelin Częszyce Ela

  Witam. Potrzebuję kredytu na spłatę komornika; długi powstały pod czas prowadzenia działalności gospodarczej -300tys zł zabezpieczenie tylko weksel. Raty mogę spłacać po 2500 miesięcznie. bardzo proszę o pomoc.

 41. Warszawa Irena

  Pilnie potrzebuję 25tyś zł na spłatę komornika i zaległych zobowiązań.Mogę spłacać 600-800zł miesięcznie.
  Pozdrawiam.

 42. katowice, Zbigniew

  Witam, potrzebuję pożyczki w kwocie 30.000 na spłatę zadłużenia powstałego w wyniku prowadzenia nie trafionej działalności gospodarczej, mogę spłacać po 500 złotych miesięcznie.Niestety jestem też w bik
  pozdrawiam

 43. Zabrze Andrzej

  Witam pilnie potrzebuje pozyczki w kwocie 50 000 zlotych na splate zadluzen,moge splacac miesiecznie po 800 zlotych.

 44. Nowogard Ewelina

  Witam.Poszukuję kredytu w kwocie 8.500 tys.,mam komornika i chcę spłacić zadłużenie z banku.200 zł mogę spłacać co miesiąc.Jeśli ktoś może mi pomóc,to bardzo proszę o kontakt.

 45. lublin tomek

  potrzebuje ok 43.000 tys na komornikow mam zarobki netto 1800 plus nadgodziny rozliczenie kwartalne podwujny dochod pragne placic jedna rate ok700 800zl aby wyjsc z tego bagna

 46. Staszów Magdalena

  Witam.Pilnie potrzebuje 25000zł na spłatę komornika.Mogę spłacać po 400-500zł miesięcznie.Proszę o pomoc!!!

 47. Słupsk-jaga

  Wszyscy piszą,że potrzebują ,ale czy ktoś otrzymał jakąkolwiek pomoc?Sama też spłacam komornika,ale jak dotąd nikt,kto szumnie oferował pomoc nie okazał się uczciwy.Sama wzięłam się za spłacanie swoich długów i nawet dobrze mi to idzie.Z 91000 spadłam na 49000 w ciągu trzech lat.Nawet komornik okazał się człowiekiem.Długi trzeba spłacać honorowo.Nie szukam już pomocy,i jeśli nawet potrwa to jeszcze ze cztery lata,będę miała satysfakcję,że udało mi się odbić od dna.Sprawy bierzcie w swoje ręce bo spłaty długów nie da się załatwić kolejnym kredytem to pętla na szyję.Pozdrawiam wszystkich z kłopotami.

 48. JASTRZĘBIE ZDRÓJ, ANNA

  Witam.
  Czytałam te
  wszystkie publikacje i doszłam do wniosku, że pój problem nie jest taki wielki. Strasznie wam współczuje. Mam komornika na mieszkaniu którego spłacam powoli (zostało mi jeszcze 3500 zł) kilka nie popłaconych rachunków (jakieś 600zł). Mieszkam z małoletnim synem i czasem do ostatniego nie starcza nam na chleb. Może dlatego do was napisałam o małą pomoc. Była bym wdzięczna. raty mogła bym spłacać 200 -300 zł mieś. Bardzo proszę o kontakt.

 49. Trzebieszowice szczepan

  Witam. Jedyne pocieszenie w tym zakręconym świecie to takie że nie jestem sam. Bardzo pilnie potrzebuję 25.000zł na spłatę zobowiązań,oddam w ratach po 600zł/m. Jestem wpisany do BIK lub KRD już mi się to muli. Mam pracę tak że ze spłatą nie będzie problemów.Banki nie chcą ze mną rozmawiać.Kilka razy dałem się nabrać na pożyczki prywatne.Bardzo proszę osobę która może mi pomóc o okazanie litości.Bardzo proszę

 50. Kraków Małgosia

  Dzień dobry. Do tej pory sobie radziłam, ale losowo znalazłam się w sytuacji bez wyjścia. Proszę o pomoc w uzyskaniu kredytu ok.38 000 zł. Mam stałą pracę, mogę spłacać po 500 zł. Dziękuję.

 51. gorzow wlkp mariusz

  potrzebuje 15.840zl na splate karty kredytowej pozyczki ikomornikow 2-ch moge splacac po 380zl miesiecznie pracuje tzw. na czarno prosze o powazne propozycje jesli wogole takie beda splace co do grosza

 52. Olecko Robert

  Witam.Potrzebuję kwotę 100000 tyś.zł.na spłatę komorników i zaległych zobowiązań.Mogę spłacać po 800zł.miesięcznie.Zabezpieczeniem mógł by być weksel płacenie komornikowi nie zmniejsza mojego długu-proszę o pomoc.

 53. krakow regina

  witam proszę o pomoc w uzyskaniu pożyczki w kwocie 200tys.na spłatę zadłużeń chce mieć jedna ratę. posiadam stale dochody.proszę o poważne propozycje

 54. stargard karolina

  Witam
  Pilnie potrzebuję pożyczki w kwocie 50tyś.na spłatę wszystkich zadłużeń,mogę płacić po tysiąc złotych miesięcznie.Bardzo proszę o pomoc.Z góry dziękuję.

 55. BYDGOSZCZ-KASIA

  WITAM PILNIE POTRZEBUJE 100 TYS NA SPŁATĘ KOMORNIKÓW(MOJEGO I MĘŻA) ZACIĄGNĘLIŚMY KREDYTY PODCZAS TRWANIA 1 MAŁŻEŃSTWA.NASI PARTNERZY NAS WYSTAWILI I ZOSTAWILI Z DŁUGAMI DO SPŁACENIA .MAMY 4 DZIECI.MAZ PRACUJE ZA GRANICA I MA STALE DOCHODY.MOŻEMY SPALACJĄ MIESIĘCZNIE PO 1500 ZL.PILNIE PROSZĘ O POMOC LUB PORADĘ CO MOŻEMY W TAKIEJ SYTUACJI ZROBIĆ

 56. Natalia Chełmża

  Witam pilnie potrzebuje pożyczki ok 70 tys. na spłatę komorników i innych zobowiązań proszę o pomoc mam 25 lat a zadłużona na maxa POMOCY!!!!!

 57. Szczecin Jarek

  Pilnie potrzebuje pożyczki w wysokości 50 000zł na spłatę długów po byłej żonie mogę spłacać w ratach po 2000zł miesiecznie pracuje w służbach mundurowych wiec spłata pewna zabezpieczanie umowa weksel. Czekam na szybka odpowiedz.

 58. Wieluń Kamil

  Witam mianowicie potrzebuje min 50tys na spłacenie długu oraz na pomoc mamie w spłacie kredytu..jestem w wstanie spłacać regularnie raty..a moim zabezpieczeniem nie są żadne weksle itp..moim zabezpieczeniem jestem ja sam..pozdrawiam i proszę o pomoc..

 59. żory marcin

  Proszę o pożyczkę 20tys na długi komornicze oraz spadkowe jestem wstanie płacić 500zł miesięcznie Proszę o pomoc

 60. henryka sochaczew

  witam i błagam o pomoc 5 lat temu wzięłam kredyt hipoteczny wraz z mężem uzyskiwaliśmy nie złe dochody aż w jednej chwili wszystko runęło mąż poważnie zachorował a ja na dodatek straciłam prace spłacałam raty ale nie regularnie i tylko to było przyczyna ze bank wypowiedział mi umowę nie byłam wstanie znikąd wziąć takiej sumy rozmowa i negocjacje z bankiem spełzły w tej chwili jest już komornik i będzie wkrótce licytował znajdę się na ulicy moja sytuacja jest już stabilna pracuje dobrze zarabiam jestem w stanie miesięcznie spłacać po 2 tys zł suma jaka w tej chwili jest do spłacenia to 150tys

 61. MARTA

  Witam serdecznie
  mam długo 85tys zł,jestem bez pracy i mam komornika.
  Co mam robić????

 62. Gniezno Roman

  Witam mam prace stałą potrzebuje na spłatę komornika i innych wierzycieli 20 000zł mogę spłacać msc po 1200zł z kto poda mi konkretny bank lub inną instytucje która udzieli mi takiego kredytu

 63. Podgórcze Marta

  Widnieje jako dłużnik w BIG ,POTRZEBUJE 3000 ZŁ.JAK MOGĘ JE DOSTAĆ I GDZIE.PILNE

 64. Bierun-Andrzej

  Potrzebuje 20000 na spłatę komornika i innych wierzytelności.Mogę spłacać po 700 zł.miesięcznie.Może być weksel.

 65. Ostroleka Ewa

  Potrzebuje do końca września pożyczki w kwocie 2000tys.zl mogę spłacać po 100zl miesięcznie. Jestem samotna matka. Pilnie potrzebuje pomocy.

 66. racibórz joasia

  witam potrzebuję 5000 na spłaty komorników mogę płacić do 300 złotych miesięcznie pomocy

 67. Radom, Anna

  Witam,
  Potrzebuję 20 000 zł, mogę spłacać 600 PLN/mies. Niestety jestem w BIK i mam dochody „poza rejestrem” – oficjalnie tylko 750 zł.

 68. Poznań Wioletta

  Pilnie potrzebuje 250 tys. aby wstrzymać egzekucje na nieruchomości wartej 550 tys.

 69. Maryna, Wieruszów

  Proszę o informację czy dostanę kredyt na firmę w wysokości 45 tys.zł firma nie posiada zaległości ale ja jako osoba fizyczna widnieję w BIK-u?
  Pilnie proszę o informację czy ktoś był w takiej sytuacji…?

 70. Magdalena, Warszawa

  BARDZO PILNIE POTRZEBUJĘ POŻYCZYĆ OK. 60.000 ZŁ. muszę jak najszybciej pospłacać długi. Mam zajętą pensję (50%) i dwie firmy windykacyjne na głowie. Pożyczkę jestem w stanie spłacić gdyż zamierzam sprzedać dom, oraz jak odblokuję pensje to nie będzie problemu z terminowym spłacaniem. Pracuję w państwowej instytucji (bezrobocie mi nie grozi oraz męża, który też zarabia – jak mu zapłacą)
  BARDZO, ALE TO BARDZO PROSZĘ O POMOC, Magda

 71. Warszawa Agnieszka

  Pilnie potrzebuję pożyczyć 8000 do końca września. Jeden bank już mi odmówił , kiedyś miałam komornika i pewnie jestem jeszcze w BIK . Teraz mam tamte zobowiązania dawno pospłacane. Złożyłam w pracy wniosek o pożyczkę ale dostanę dopiero na koniec listopada. Raty mogę spłacać miesięcznie po 1000. Proszę pilnie o szybką odpowiedź

 72. kalisz adam

  potrzebuje pozyczki w wysokosci 8tys na splate kredytow moge splacac po 250zl miesiecznie

 73. Ruda Śląska , Leszek

  Pilnie potrzebuję pożyczkę w wysokości 20,000 zł na spłatę długów i komornika, jestem w stanie spłacać po 300-400 zł miesięcznie. Proszę o pilny kontakt to jest naprawdę bardzo ważne .

 74. Warszawa Katarzyna

  Potrzebuje bardzo szybko 26tyś. na spłatę komornika. Jestem gotowa spłacać miesięcznie po ok. 800-1000zł.Proszę o poważne oferty, bez BIK-u, może być weksel, może być pożyczka prywatna. mam umowę o pracę.

 75. piekary slaskie inga

  bardzo pilnie potrzebujemy pożyczki 20000 spłacać mamy z czego 3 dorosłe osoby pracują przez nieuczciwego wspólnika popadliśmy w długi ale systematycznie teraz je spłacamy ta kwota uratuje nasze mieszkanie

 76. Bydgoszcz, Agnieszka

  potrzebuje pożyczki w kwocie 700.000 pod zastaw domu wart dużo więcej. problem stał się w chwili rozstania się z parterem i pozostanie z chorym, niepełnosprawnym dzieckiem. proszę o kontakt w sprawie negocjacji warunków

 77. Bydgoszcz Hania

  Witam,
  błagam o pomoc,prowadzę swoją działalność gosp.Od roku borykam się prze exmęza z kłopotami,musiałam wiele za niego spłacić.teraz sama tkwię w bałaganie finansowym.Potrzebuję ok 10-15.tys.zł.Mogę spłacać do 500zł.m-cznie.Stres odbija się na moim zdrowiu i strasznie się boję,bo mam małe dzieci na wychowaniu.Dla nich muszę być spokojniejsza że je wychować na dobrych ludzi.Proszę o potraktowanie poważnie mej prośby i ew.odpowiedzi,czekam z nadzieją,że są dobrzy ludzie jeszcze…

 78. Głogów Piotr

  Witamy serdecznie bardzo potrzebujemy pilnie pożyczki tak około do 10.000 zł na spłatę długu za mieszkanie i komorników mamy dzieci i boimy się że niedługo zostaniemy bez dachu nad głową ja pracuje i mam stały dochód mogę spłacać pożyczkę za około 300 zł do 500zl miesięcznie pilnie prosimy o pomoc

 79. Bielsk Podlaski Ewa

  Pilnie potrzebuje 10000 zł na zakup materiałów budowlanych i spłatę karty kredytowej

 80. ZamośćAsia

  Pilnie potrzebuje 15 000 na spłatę zadłużenia komornika.
  Posiadam stałą prace na czas nieokreślony. Miesięcznie jestem w stanie spłacać 500zł.

 81. Arkadiusz Mikołów

  Witam posiadam zadłużenie w kwocie ok 25000zł i dostałem list od komornika proszę o pomoc by dostać taki właśnie kredyt na spłatę i mieć święty spokój z tym wszystkim bo to jest męczące bardzo. Pozdrawiam

 82. marki jan

  potrzebuję 50 tys zł mam umowę o pracę na czas nieokreślony jestem w stanie spłacać 1500 zł miesięcznie

 83. Wrocław Daniel

  Witam,
  pilnie potrzebuje pożyczki w kwocie 50000, moje dochody to ok. 3700 miesięcznie na rękę. na spłatę zobowiązania mogę przeznaczyć 700 zł miesięcznie.Bardzo proszę o konkretne propozycje

 84. bozena boleslawiec

  potrzebuje okolu 20000 tys na spłatę zadłużenia i na spłatę komornika czy jest to możliwe będąc w BIK?

 85. Siemiatycze Krzysiek

  witam.mam problem ponieważ potrzebuje ok30000 na spłatę komornika a bank to już wiadomo-zapomnienie.chce w końcu wyrwać się z tego bagna i zacząć normalnie żyć.pozdrawiam i czekam na pomoc ludzi dobrych

 86. Kozienice Mateusz

  Witam. Pilnie potrzebuje pożyczki 20 000zl na spłatę rodzinnych długów. może spłacać po 1 000zł miesięcznie…

 87. Łobez Joanna

  Witam mam problemy finansowe od trzech lat nie pracowałam a od maja tego roku założyłam działalność gospodarczą „usługi porządkowe”:dopiero się rozwijam mam zadłużenie wobec banku i komornika potrzebuje 30000tysięcy by wyjść na prostą a co najgorsze te odsetki z 1500 urosło 2600 a z 10000 na 17000 to mnie najbardziej boli proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby za co z góry dziękuje z poważaniem Joanna

 88. Przemyśl Maria

  Potrzebuje na spłatę komornika i na zamknięcie kilku kredytów 100000 zł mogę spłacać po 1400 zł miesięcznie

 89. Nysa Ewa

  Potrzebuje 30tys zł na spłatę komornika i kilku innych kredytów. mogę przeznaczyć na spłatę 1000zł miesięcznie. proszę o kontakt pilnie. Mam stałą prace

 90. Warszawa Piotr

  Witam, pilnie potrzebuję pożyczki gotówkowej na rozwój działalności, 10000-15000zł, ze wzgl na staż prowadzenia DG nie mogę otrzymać kredytu w banku, proszę o szybką odpowiedź…

 91. Szczecin, Anna

  Witam, pilnie potrzebuje ok 75tys na spłatę komornika i innych zobowiązań wole mieć czyste konto i płacić tylko raz w mc jestem w stanie płacić ok 900 zł

 92. Legnica Wioletta

  Pilnie potrzebuję pożyczki na spłatę komornika w wysokości 10000 pracuje umowa na stałe i pobieram rentę rodzinną mogę spłacać po 300złoty

 93. Rzeszów, Piotr

  Witam serdecznie. Potrzebuję pilnej pożyczki w wysokości 3000 złotych na okres 15 dni. Jestem w stanie oddać 20% lub więcej. Pozdrawiam.

 94. słupsk bozena

  witam serdecznie jestem przed komornikiem z trzema bankami zawarłam ugodę ale z dojcze bankiem nie mogę się porozumieć mam u nich 55000 długu sprawę w sadzie.czytałam wasze wypowiedzi szczególnie pani jagi ze słupska, czy możne mi pani napisać jak działa komornik, czy blokuje konto.jestem samotna .maż zmarł 6 lat temu trochę się zagubiłam.mam prace na stale 4lata do emerytury.zrobiłam remont mieszkania spłaciłam długi męża ale sama mam teraz długi .proszę o pomoc,jeśli taka istnieje

 95. Żyrardów Marcin

  witam. jestem w potrzebie, mam kilka kredytów w wysokości 18 tys. potrzebuje to wszystko spłacić, aby zeszła mi windykacja i BIK,grozi mi komornik.mam umowę na stałe, jestem w stanie spłacać po ok 600 zł. na miesiąc.

 96. Gdansk Magda

  Witam Pilnie potrzebuje 50,000zł na spłatę komornika i innych zobowiązań. Mam stała prace i jestem w stanie spłacać pożyczkę po 800zł miesięcznie.Nigdy nie prosiłam o pomoc ale znalazłam się w sytuacji bez wyjścia. Mam syna i chciałabym normalnie funkcjonować bardzo proszę o pomoc.

 97. Pati Zielona Góra

  Witam! Potrzebuje 14 tysięcy na spłatę kredytów, nie mogę przez te kredyty wziętość kredytu pod hipotekę ponieważ mam umowę o prace na 2 lata, a chce kopić mieszkanie. Jestem w stanie płacić ratę 450zł co miesiąc. Proszę o kontakt Dobrych ludzi

 98. Gorzów Zbyszek

  bardzo proszę o pomoc w uzyskaniu szybkiej pożyczki 5000 tyś.pracuje na czarno i niedostane takiej pożyczki proszę o pomoc !

 99. Tomasz Rzeszów

  Potrzebuję 65 000zł na spłatę zadłużeń (sprawa u komornika). Mój i żony dochód miesięczny to około 6200zł. Możemy spłacać 1200zł/miesiąc. Proszę o pomoc.

 100. Adrian Knurów

  Witam potrzebuje 40 tyś na spłatę Kredytów(komornika )mam stała Prace jetem wstanie spłacać 500 zł miesięcznie,czy ktoś może mi pomóc

 101. Dęblin Anna

  Witam potrzebuje 35000zł na spłatę zadłużenia. mogę spłacać po 300zł. mam stałą pracę

 102. Narzym jerzy

  Proszę o pomoc mam piątkę dzieci i żonę a żona ma rentę która nie starcza nawet na życie a co dopiero na remont domu mój dom to 32m kwadratowe proszę o pomoc dla moich dzieci nie dla mnie potrzeba 10000zł na remont domu z góry dziękuję

 103. małgorzata wałbrzych

  witam bardzo pilnie potrzebuje pożyczki na spłatę komornika gdyż bank wystąpił o egzekucję z ruchomości kwota to 30 tys bardzo proszę o pomoc

 104. Łęczna Emil

  pilnie potrzebuję 8 tyś na spłatę komornika mogę spłacać po 600zł. miesięcznie , razem z mężem mamy umowy o pracę nasz dochód netto to ok.2500tyś.
  BARDZO PROSZĘ O POMOC!!!

 105. wrocław lucyna

  pilnie potrzebuję 5000 na spłatę zaległości,jestem zatrudniona na stałe,mogę spłacać po 200 zł miesięcznie.

 106. Malbork Asia

  Witam mam komornika na 100000 zł głównie ZUS i US prowadzę działalność posiadam działkę budowlaną wraz z budynkiem gospodarczym o wartości300000 zł na kredyt którego zostało 60000 czy jakiś bank da mi 250000zł kredytu pod hipotekę w takiej sytuacji żebym mogła spłacić komornika tamten kredyt i wyremontować tamten budynek na działce i przenieś tam działalność bo wynajem mnie wykończy to jest 4000 zł miesięcznie. Pomocy

 107. Lubin Krzysztof

  Witam,pilnie potrzebujemy 50000zl na spłatę zadłużenia mamy komornika chce sprzedać nasze mieszkanie a w domu jest małe dziecko.Bardzo prosimy o pomoc

 108. Sochaczew Artur

  Witam.Pilnie potrzebuje 25000zł na spłatę komornika.Mogę spłacać po 400-500zł miesięcznie.Mam umowę o prace na czas nie określony po strąceniu komornika dostaje netto 1750zł. Proszę o pomoc!!!

 109. Rzeszów Tomasz P

  Witam potrzebuje pożyczki na spłacenie zobowiązań względem banków chce mieć jedną ratę którą będę spłacał regularnie. Proszę o jakąś pomoc. kwota jaka by mnie interesowała to ok 100000 zł Dziękuję za szybką odpowiedz

 110. chocianow dawid

  pilnie potrzebuje pożyczki w kwocie 100 000 tys.Mam komornika i żaden bank nie chce mi udzielić kredytu.Zona narobiła mi okropnych długów i zostawiła z dwójka dzieci.Już nie wiem co robić.Jeżeli ktoś mógłby mi w jakikolwiek sposób pomoc proszę o kontakt.Pracuje,mam umowę na stale .Wynagrodzenie 3000 tys zł miesięcznie z czego komornik zabiera polowe.Błagam om pomoc

 111. Siedlce Mariusz

  Jeśli ktokolwiek sądzi że jeśli ma na karku problemy ze spłatą,komornika,wyroki sądowe za niespłacone kredyty to niech się nie łudzi że dostanie od kogokolwiek kredyt.Chyba że od instytucji poza bankowej na takich warunkach że utonie na dobre.Jesteś KRD,BIK zapomnij o jakimkolwiek kredycie bankowym.

 112. TŁUSZCZ SYLWIA

  Witam potrzebuje pożyczki w wysokości 15 tyś zł na spłatę zaległych rachunków bardzo proszę o pomoc

 113. warszawaDaniel

  mam zadłużenia w 3 bankach na kwotę 80000 tys moje zarobki to 3300 m-c na czteroosobową rodzinę i wynajem mieszkania zadłużenie to nie pozwala na dalsze perspektywy mieszkaniowe mam32 lata dwoje dzieci proszę pomóżcie

 114. jelenia góra lucyna

  pilnie potrzebuję pożyczki na spłatę długów i opłacenie córce wycieczki,a potrzebuję około 2500 zł,pracuje na czarno i jestem w stanie spłacać miesięcznie po 50 zł.Bardzo proszę niech mi ktoś pomoże ,bo nie wiem co mam zrobić,a mam dwójkę dzieci

 115. BĘDZIN AGNIESZKA

  PILNIE POTRZEBUJE POŻYCZKI PRYWATNEJ 2TYŚ MOGĘ SPŁACIĆ 2 RAZY TYLE W RATACH MIEŚ 200ZL

 116. teresa jasło

  potrzebuję 150 tys złotych na spłatę zadłużeń w bankach mam komornika na dochodach i nieruchomości mogę spłacać po 1000 zł miesięcznie pomóżcie

 117. Bytów Ewa

  Pilnie potrzebuję 50 tys. na spłatę komornika.
  Mogę spłacać po 1000 zł. miesięcznie. Bardzo proszę o pomoc. Sprawa niecierpiąca zwłoki. PILNE !

 118. mateusz

  bardzo pilnie potrzebuje gotówki tak 27000 mogę spłacać po 400-500 zł miesięcznie proszę o pilny kontakt

 119. Elżbieta

  Pilnie potrzebuję 50 tys. zł na spłatę komornika i innych zaległości. Mam stałą pracę – zatrudnienie na czas nieokreślony. Mogę spłacać po 1000 zł. miesięcznie prze okres 3 lat, a w czerwcu 2015 roku całość pozostałych do spłacenia rat. Osoby mogące mi pomóc bardzo proszę o kontakt.

 120. Poznan

  witam dostałam pismo aby opuścić mieszkanie mam zadłużenie wys 10tys proszę o pomoc mam synka i nie chcemy mieszkać pod mostem

 121. Piotr

  potrzebuję na wczoraj 200 000zł by móc uratować mieszkanie i rodzinę ,będę spłacać po 500zł miesięcznie przez całe życie moje mam 44 lat

 122. Agata kowalewo

  Potrzebuje na wczoraj 2500zł na spłatę zadłużenia, którego dokonał mój były narzeczy! Proszę o pomoc pracuję mogę spłacać miesięcznie około 300-400 zł.

 123. mania brzesko

  ja potrzebuje 2000tys, tylko by skończyć remont mam stały dochód i chce spłacić to gdyby mi ktoś pomógł proszę muszę ukończyć remont by dzieci mogły ze mną mieszkać moje dzieci!!!!!!!!!!!!!!1

 124. Bozena

  Proszę o pomoc mam komornika i złą historię w bankach , potrzebuję 50 tyś na spłatę i mogę spłacać po 200 zł miesięcznie jestem na rencie i mam 52 lat .Proszę odp co mam robić

 125. Władysław Ja...

  Potrzebuję ok.210 tysięcy złotych jako jeden kredyt konsolidacyjny. Mam w sumie pięć kredytów w pięciu bankach na kwotę ok.210 tys. zł. Mogę spłacać miesięcznie po 1200 zł. Mam stałą pracę na czas nie określony. Nie mam żadnej hipoteki i mieszkam z żoną w mieszkaniu komunalnym. Zona zawodowo nie pracuje i nie ma żadnych dochodów. Oczekuję wsparcia ludzi uczciwych. Pozdrawiam, Władysław.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *