Konto bankowe z debetem

Czy zdajemy sobie sprawę z tego że poza kredytami, możemy uruchomić swoje konto bankowe, które daje nam debet na starcie? Co jest bardzo ważne, taki debet często jest wysoko oprocentowany oraz spłatę debetu musimy zamknąć w danym miesiącu, tzn konto doprowadzić do minimalnego „zera”. Jeżeli nie interesuje nas debet w banku możemy zapytać o limit odnawialny!

Taki limit odnawialny jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób które zdają sobie sprawę z tego że nie wyrównają swojego konta bankowego w miesiąc. Przy kredycie odnawialnym ustalonym z bankiem, mamy na to czas jednak musimy uiścić często przy takim uruchomieniu prowizję co przy uruchomieniu debetu nie ma miejsca a jest oprocentowanie od wysokości debetu.

Konto bankowe z debetemMusimy jednak zdawać sobie sprawę że przy tego typu możliwościach jakie daje nam bank – kredyt odnawialny oraz debet należy mieć w miarę dobrą historię w BIK. W miastach większych typu Warszawa czy Poznań albo Kraków, Katowice jest bardzo wiele banków ale czy banki udzielą debetu przy założeniu konta bankowego?

Czy bank daje debet na start? raczej nie a jeśli już to jest to bardzo rzadki przypadek.

3 myśli nt. „Konto bankowe z debetem

 1. Mińsk Mazowiecki Ewa

  Potrzebuje pilnie pożyczki bez Bik na spłatę zobowiązań,żeby wydostać się długów.bardzo proszę o pomoc.

 2. Wraszawa Jacek

  Debet na koncie to dla mnie norma, pytanie jak uregulować taki debet na koncie. Konta bankowe jako takie dają debety w zależności od naszego dochodu często jednak jest tak żeby dostać limit na koncie to musimy być ok w biku. Inaczej ciężko będzie nam dostać w banku debet.
  Reasumując debet tak ale w zależności od sytuacji naszej.

 3. ŻaryHalina

  Witam. Potrzebuję pilnie 10000 na zaległości. Mogę spłacać ok 300 zł miesięcznie. Proszę o pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *