Jak uniknąć komornika

Jak uniknąć komornikaAby uniknąć Komornika należy nie dopuścić do tego aby sprawa która zaczyna być w toku doszła do końca, zależy nam na ugodowym zakończeniu sprawy związanej z problemem spłaty zadłużenia. Starajmy się za wszelką cenę, ( jeśli nam w tym stopniu zależy aby uniknąć komornika ) nie dopuścić do przedstawienia sprawy przed sąd, co potem wg wyroku prawdopodobnie sąd nakaże egzekucje komornicza, tzn komornik jeśli mamy dochody wejdzie nam na pensję czy rentę.
Wielu ludzi którzy mają problemy z komornikiem sięgają po pożyczki, spłacając je sami ustalają jakie kwoty chcą płacić, jednym z ewentualnych wyjść jest pożyczka bez BIK, bo prawdopodobnie już tam figurujemy jako dłużnicy, i tylko bank bez BIK udzieli nam pożyczki abyśmy mogli uniknąć komornika. Uważajmy tylko jaki bank wybieramy, przejrzyjmy dokładnie oferty banków, które nam proponują pożyczki bez BIK często nawet w weekend -sobota czy niedziela .
Mam nadzieję ze nie musisz zastanawiać się nad zagadnieniem „jak uniknąć komornika”. Oznaczało by to że masz do rozwiązania sporty problem, ale problemy są do rozwiązania, należy podnieść głowę i z uśmiechem iść do przodu załatwiając swoje sprawy, często trudne.

4 myśli nt. „Jak uniknąć komornika

 1. wieśRządza Leszek

  Witam.potrzebuję pożyczki lub kredyt konsolidacyjny 40000zł na spłacenie zadłużenia.
  Mam pracę i zarobki dość dobre tylko nie mogę udokumentować. Mam złą historię
  kredytową ponieważ 2 lata temu stracił prace w której pracowałem 12 lat bo firma zbankrutowała.
  A kwietniu żona miała wypadek samochodowy i nie dałem rady spłacić raty na czas przez to
  stawem zadłużony,oprócz rat mam 2 dzieci na utrzymaniu.Ale teraz dwoje z małżonką pracujemy
  ale urosły odsetki.Szukamy pożyczki aby spłacić wszystko a nową rozłożyć na 10 lat.Bardzo prosimy o pomoc.

 2. Katarzyna Poznań

  Nie stać mnie na spłatę długu,który przejął komornik.Proszę o podanie mi nazw banków,które mogą udzielić mi kredytu? Wtedy mogłabym spłacać jedną ratę. Czy komornik może mi anulować odsetki,które bardzo urosły?

 3. Adam Poznań

  Komornik raczej nie umorzy odsetek – komornik jest generalnie wykonawcą „wyroku” z bankami raczej ciężko ci będzie coś znaleźć teraz ale może warto spróbować – może jakieś firmy się mogą tym zająć – słyszałem coś o jakimś centrum oddłużenia czy centrum ochrony zadłużonych dokładnie nie pamiętam Komornik jest narzędziem które pracuje dla tych którzy chcą odzyskać swoją należność – ale mogę się mylić.

 4. beata poznan

  witam.proszę o rade ,mamy z mężem kredyty.[cześć już wymówionych] potrzebujemy 60000 zęby cześć spłacić i uniknąć komornika.Mąż w lutym wyjechał do pracy w Danii. pracował 2 miesiące za darmo. został oszukany, nie miał za co wrócić do polski.od tej chwili przestałam płacić nasze pożyczki.jesteśmy już w Biku wiec konsolidacja nie wchodzi w grę. nie wiem co to jest ten trudny kredyt.błagam o pomoc!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *